اخذ ویزا عراق

arbaeen81

 

فعلاً برای ورود به کشور عراق نیاز به اخذ ویزا (روادید) دارید که می بایست از سفارت عراق تهیه شود.البته در تورهای کربلا۲۴ ، اخذ ویزا برای تمامی زایرین جزء خدمات ما بوده  نیاز به هزینه جداگانه ویزا نیست.ولی برای آن دسته از افرادی که می خواهند انفرادی یا با گروه اختصاصی خودشان عازم شوند و فقط نیاز به ویزا دارند،این مرکز با کمترین قیمت در بازار و با سریعترین حالت ممکن برای شما ویزا تهیه می نماید.همانطور که در اخبار هم شاهد بوده ایم،باید از مراکز معتبری چون کربلا۲۴ ویزا تهیه گردد تا خدای ناکرده ویزاهای تقلبی به شما نفروشند که بعدا در مرز هوایی یا زمینی عراق هم برایتان دردسر نشود.

ویزا انفرادی-لیبل :

این ویزا برچسبی است که در هر پاسپورت به صورت جداگانه از طرف سفارت عراق صادر شده و برروی یکی از صفحات گدرنامه مسافر (زایر) الصاق میگردد و به ازای هر پاسپورت 40 $ می باشد.البته با توجه به نوسان نرخ دلار ، هزینه اخذ ویزا (به ریال) متغیر می باشد.

ویزا گروهی مانیفستی : 

فعلاً سفارت عراق ویزا انفرادی صادر می کند و ویزا گروهی تا اطلاع ثانوی صادر نمیگردد.

سابق به ازای 5نفر به بالا ، می توانستید به صورت گروهی و مانیفستی ویزا تهیه کنید که مقرون به صرفه تر بود و به ازای هر نفر 30 $ دلار پرداخت می گردید.

 

مدارک لازم برای اخذ ویزا عراق:

برای اخذ ویزا اصل پاسپورت و 1 قطعه عکس 4*6 یا 4*3 رنگی و زمینه سفید مطابق پاسپورت لازم است و باید به سفارت ارسال گردد تا ویزا صادر و تحویل مسافر شود.