• پکیج کربلا هوایی
 • بلیط ارزان هواپیما تهران نجف

تورهای هوایی کربلا و نجف اشرف

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و زیارتی بهاران سیر باغستان

دارای مجوز و کد کارگزاری 57993 از سازمان حج و زیارت ایران (تهران)

مجری مستقیم تور کربلا هوایی

 

حتی می توانید اقساطی به این سفر بروید! (باچک کارمندی یا نامه کسر از حقوق معتبر از ادارات دولتی و شرکتها)

اعزامهای کربلا هوایی ما طبق تاریخهای مطلوب شما برای تمام روزها و مناسبتهای سال قابل اجرا است.

قیمت تور هوایی کربلا


خدمات تور هوایی کربلا عتبات عالیات عراق

 • بلیت رفت و برگشت هواپیما ایرباس یا بوئینگ : ایران ایر/زاگرس/آتا/قشم ایر/ماهان/العراقیه

 • اخذ روادید-ویزای انفرادی - روادید جداگانه در هر پاسپورت زایر

 • اقامت ۳شب در نجف+۳شب در کربلای معلی و ۱شب در کاظمین (طبق پکیج مربوطه)

 • صبحانه+ناهار+شام+میوه

 • گشت زیارتی و مداحی طبق برنامه سازمان حج

 • بیمه کامل حوادث مسافرتی طرف قرارداد شرکت بیمه و سازمان حج

 • امنیت بالای تورهای سازمانی بدلیل اسکورت نظامی برای اتوبوس گشت دوره

 • استفاده از مدیرکاروانهای حرفه ای و خوش اخلاق و باتجربه

 • عدم نیاز به پرداخت:درعراق برای عوارض ورود خروج نجف یا هزینه گشت کاظمین و سامرا

 • طبخ غذاهای کاملاً بهداشتی در آشپزخانه متمرکز سازمان حج و زیارت و تحت نظارت مسئولین وزارت بهداشت ایران

تورهای هوایی کربلا و نجف ما فقط به صورت کاروانهای تحت مجوز سازمان حج و زیارت و شرکت زیارتی شمسا بوده و شامل کاروانهای آزاد نمی باشد.

با توجه به نوسانات قیمت دلار احتمال تغییر نرخ طبق تصمیم سازمان حج و زیارت برای پکیج تور کربلا هوایی وجود دارد.

البته معمولاً بعد واریز فیش توسط مسافر تغییر نرخ انجام نمیشود.

ضمناً بدلیل تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری ایران و یا تغییر ایرلاین طرف قرارداد با شرکت شمسا سازمان حج و زیارت،فرودگاه مقصد می تواند قابل تغییر باشد یعنی مثلاً رفت که نجف بوده ، به بغداد تغییر یابد و برگشت از نجف شود و برعکس.که بعد از رسیدن به بغداد مسافرین طبق پکیج مختص تور انتخابی خود و بدون هزینه دیگری ،به شهرهای مقدسه نجف یا کربلا یا کاظمین ترانسفر می شوند تا در هتل رزرو شده اسکان یابند.

 

 این تورها که دارای نرخ متفاوت هستند،تمامی خدمات قید شده فوق را دارند ولی تفاوت نرخ آنها فقط در کیفیت هتل ها بوده و تفاوت در پرواز یا غذا نمی باشد!

غذای زایرین در کاروانهای ما در هرکدام از هتلهای فوق که باشند،تماماً در آشپزخانه مرکزی سازمان حج و زیارت مستقر در عراق طبخ می شود که با نظارت مستقیم مسئول ایمنی و بهداشت و توسظ سرآشپزهای دوره دیده در سازمان حج و زیارت پخته شده و به رستوران هتلهای مربوط به سازمان توزیع می گردند.

مکان های زیارتی در نجف اشرف

خدمات کاروانهای زیارتی کربلا 24 در تور کربلا هوایی در مدّت اقامت در شهر نجف اشرف:

 • زیارت بارگاه ملکوتی امام علی ابن ابیطالب (ع)
 • زیارت و اعمال مسجد کوفه و مقامهای آن
 • زیارت دارالعلی (منزل منسوب به امام علی (ع)
 • زیارت قبر مختار ثقفی و هانی ابن عروه
 • زیارت قبر میثم تمار (از یاران امام علی)
 • زیارت قبر کمیل ابن زیاد (از یاران امام علی)
 • زیارت و اعمال مسجد سهله
 • زیارت و اعمال مسجد حنّانه
 • زیارت وادی السلام و مقبره منسوب به هود و صالح از پیامبران الهی

مکان های زیارتی در کربلا معلی

خدمات کاروانهای زیارتی کربلا 24 در تور کربلا هوایی در مدّت اقامت در شهر کربلا:

 • زیارت بارگاه ملکوتی امام حسین ابن علی (ع)
 • زیارت مقبره باشکوه حضرت ابوالفضل العباس ابن علی (ع)
 • بازدید از خیام (خیمه گاه)
 • بازدید از تل زینبیه
 • مقام امام زمان (عج)
 • بازدید از کف العباس
 • بازدید از نهر علقمه
 • زیارت مقام حضرت علی اصغر و حضرت علی اکبر (ع)

مکان های زیارتی در کاظمین - کاظمیه

خدمات کاروانهای زیارتی کربلا ۲۴ در تور کربلا هوایی در مدّت اقامت در شهر کاظمین:

 • زیارت بارگاه ملکوتی امام کاظم پدر بزرگوار امام رضا (ع)
 • زیارت بارگاه ملکوتی امام جواد الائمه (ع) فرزند امام رضا (ع)

مکان های زیارتی در سامرا

خدمات کاروانهای زیارتی کربلا ۲۴ در تور کربلا هوایی در مدّت اقامت در شهر سامرا:

 • زیارت مرقد مطهر امام هادی (ع)
 • زیارت مرقد مطهر امام حسن عسکری (ع) پدر بزرگوار امام زمان (عج)
 • سرداب امام زمان در سامرا

BC_Karbala_Flights    

 • تور مشهد هوایی

برنامه تور زیارتی سفر به کربلا هوایی

بعد از ثبت نام زایر و گرفتن مدارک لازم برای سفر زیارتی کربلا ، علی رغم رایگان شدن ویزا عراق ، ولی نیاز به اخذ ویزا عراق بوده که شرکت بهاران سیر ( کربلا24 ) خدمات ویزا را برای مسافرین کاروان خود انجام می دهد و پاسپورتهای ویزا شده توسط مدیرکاروان تان در روز پرواز و قبل از گیت در فرودگاه امام خمینی تهران تحویل زایرین خواهد شد. (فعلاً تورهای هوایی ما از تهران انجام می گیرد ).

بعد از توزیع پاسپورتها و کارتهای بیمه زایر و نیز کارتهای بیمه بار چمدان و ساک که تحویل زایرین می گردد ، با پشت سر گذاشتن صف و رد شدن از گیت عبور در سالن پروازهای خروجی فرودگاه ، طبق شماره پرواز و گیت اعلان شده در مانیتور پروازها ، بار خود را تحویل داده و تگ بار را خواهید گرفت و کارت پروازتان را نیز دریافت می کنید که می بایست گیت کنترل گذرنامه را نیز پشت سر بگذارید و البته پرداخت عوارض خروجی که قبلاً می بایست در سایت بانک ملی پرداخت کرده اید در این گیت کنترل می شود و چنانچه منعی برای خروج نداشته باشید ، به مرحله گیت خروجی برای سوار شدن به هواپیمای عازم نجف یا بغداد خواهید رفت.

سعی کنید در طول سفر نزدیک مدیرکاروان خود باشید و از تکروی پرهیز کنید تا گروهی منسجم و منظم برای سفر هوایی به کربلا داشته باشید.

بعد از پرواز از فرودگاه امام خمینی و رسیدن به فرودگاه نجف اشرف یا فرودگاه بغداد (طبق گروه مربوطه انتخابی شما) اتوبوس در بیرون از فرودگاه منتظر شما برای ترانسفر میباشد.که وقتی مراحل فرودگاه مقصد را انجام دادید و در گذرنامه شما مهر ورود به کشور عراق درج شد به همراه مدیرکاروان خود وارد اتوبوس ترانسفر خود می شوید.

بعد از رسیدن به نجف اشرف : 3شب در هتل های طرف قرارداد شرکت شمسا سازمان حج و زیارت اقامت خواهید داشت و روز اول معمولاً زیارت حرم امام علی (ع) بوده و در دو روز بعد آن برنامه گشت شهری و زیارتی نجف شامل مسجد کوفه و اعمال مقامهای متبرک آن ، مسجد حنّانه ، آرامگاه و مقبره کمیل ابن زیاد و میثم تمّار ، قبرستان وادی السلام (مقبره دو پیامبر حضرت هود و صالح و نیز سایر اماکن زیارتی نجف اشرف توسط مدیرکاروان بهاران سیر به شما نشان داده خواهد شد و اعمال و ادعیه لازم توسط روحانی یا مداح کاروان برای شما خوانده خواهد شد.

بعد از اقامت سه شب در نجف اشرف روز چهارم به مسجد سهله که مسجدی پرفیض و برکت است راهی شده و بعد از بجای آوردن اعمال مقامهای آن ،با اتوبوس مجهّز و با کیفیت ، به شهر کربلا عازم خواهید شد که گشت شهری کربلا شامل بازدید و زیارت از حرم امام حسین و حرم حضرت اباالفضل ‌العباس برادر بزرگوارشان ، تل زینبیه و خیمه گاه امام حسین و یارانشان و مقام امام زمان ، نهر علقمه ،کف‌العباس و سایر مکان های زیارتی و سیاحتی در کربلا به شما زایرین بهاران سیر نشان داده خواهد شد.

بعد از اقامت سه شب در کربلا معلی ، عازم سامرا برای زیارت زیارت امام هادی (ع) ، امام حسن عسکری (ع) پدر بزرگوار امام عصر (عج) و حضرت نرجس خاتون مادر امام زمان (عج) و نیز امامزاده سید محمّد عموی بزرگوار امام زمان خواهید رفت و بعد از آن راهی شهر کاظمیه (کاظمین) شده و به زیارت پدر و نیز فرزند امام رضا (ع) یعنی امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) نایل خواهیم شد. که یک شب در کاظمین در هتل های سازمان حج و زیارت اقامت داشته و بعد آن به سمت فرودگاه نجف یا بغداد برای برگشت به ایران ترانسفر می شوید.

البته در تورهای سازمان حج و زیارت بر اساس تاریخهای پیک و غیر پیک (مانند تور کربلا هوایی عید نوروز ، تورهای کربلا هوایی عرفه و عید قربان ، تور هوایی تاسوعا و عاشورا و نیز تورهای هوایی کربلا اربعین و تور هوایی کربلا 28 صفر و غیره امکان تغییر در برنامه خواهد بود ولی معمولاً پکیج تور هوایی کربلا بر اساس 3شب اقامت در نجف ، 3شب اقامت در کربلا ، 1شب اقامت در کاظمین به همراه زیارت سامرا بسته و اجرا می گردد.

 

 


سفر هوایی به کربلا با تورهای هوایی کربلا سازمان حج و زیارت

خاک پاک سرشت کربلا جدا از حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) ، مدفن مقدس بسیاری دیگر از مشاهیر و بزرگان نیز میباشد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید برای معرفی این اماکن مقدس تا هنگام سفر با کاروان های هوایی سازمان حج و خدمات زیارتی کربلا24 فیض کامل را در زمان حضور در آنها ببرید:

برای آسایش و حفظ امنیت خود و خانواده گرامیتان برای سفر با تور هوایی کربلا ، حتما از طریق دفاتر زیارتی وابسته به سازمان حج اقدام کنید.

همکاران ما در دفتر زیارتی کربلا 24 آماده ثبت نام تور هوایی کربلا و رزرو تور زیارتی عتبات عراق با هواپیما برای شما و خانواده محترمتان میباشند.

مزار یاران گلگون کفن امام حسین (ع)

اکثر یاران  و همراهان امام حسین (ع) که در واقعه عاشورای سال 61 هجری به شهادت رسیدند ، در نزدیکی قبر امام حسین(ع) دفن شده‌اند، البته برخی از آنان بنا به دلایل مختلف در مکان هایی دیگر دفن شده‌اند که در ادامه به معرفی آنان میپردازیم:

در صورت سفر با تورهای زیارتی سازمان حج و دفتر زیارتی کربلا 24 و تایید امنیت برخی از این امکنه امکان زیارت آنها فراهم میباشد.

 • 1-حر ابن یزید ریاحی

جمعی از افراد قبیله حر ابن یزید ریاحی ، پیکر مطهر  او را از محل جنگ خارج کردند و در روستایی با فاصله نُه کیلومتری از کربلا به خاک سپردند. بعدها نام آن به «روستای حرّ» معروف شد . در سال   ۳۷۰ قمری و به امر عضدالدوله دیلمی بارگاهی بر روی قبر او ساخته شد.

زیارت برخی از این مقابر در برنامه زیارت دوره سازمان حج و دفتر زیارتی کربلا 24 نمیباشد. اما چنانچه تعداد زایرین متقاضی به حد نصاب برسد و همچنین با صلاحدید مدیر کاروان و با هماهنگی با ستاد سازمان حج و زیارت بازدید این اماکن در برنامه سفر گنجانده خواهد شد.

 • 2-عون بن عبداللّٰه

در حاشیه بزرگراه فعلی کربلا به بغداد ، مزار باشکوهی قرار دارد که متعلق است به عون بن عبدالله ، که عده ای با استناد به روایتی، آن را متعلق به عون بن عبدالله ،فرزند حضرت زینب کبری(س) میدانند که در روز عاشورا به شهادت رسید.اما بنا به روایاتی دیگر، این مزار متعلق به عون بن عبد اللّٰه یکی از احفاد امام حسن مجتبی(ع) است ، که این قول صحیح‌تر به نظر می‌رسد،  چون طبیعتا عون فرزند جعفر میبایست در کنار دیگر شهدا دفن میشد.

 • 3-مزار دو طفلان مسلم

در فاصلۀ سی کیلومتری از شهر کربلا، و در جاده کربلا به بغداد ، محله ی کوچکی به نام مسیب قرار دارد که در حومه ی آن  مرقد دو طفلان مسلم (طفلان مسلم) قرار دارد که فرزندان مسلم بن عقیل پسر عموی امام حسین (ع) هستند که مظلومانه به شهادت رسیده اند.

*-عالمان و سادات

در داخل و خارج حرم از قدیم الایام به جهت استفاده از قداست و فضیلت این مکان، عالمان و روحانیان و سادات بسیاری ، به خاک سپرده شده اند.

‎در میان علمای مدفون در کربلا نیز میتوان از افرادی همچون ، سید مرتضی ، سید رضی ، ابن فهد ، علامه حلی، شیخ یوسف بحرانی، وحید بهبهانی سید کاظم رشتی شریف العلماء و محمدتقی شیرازی نام برد.

*-قبور پادشاهان و رجال سیاسی

چند تن از پادشاهان سلسله های گوناگون در تاریخ ایران قدبم نیز در کربلا دفن شده اند که زیارت برخی از این مقابر در برنامه زیارت دوره سازمان حج و دفتر زیارتی کربلا 24 نمیباشد.

پادشاهان آل بویه

چند تن از پادشاهان سلسله ی  آل بویه در صحن حرم امام حسین (ع) دفن شده‌اند. در زمان‌های پیشین، بقعه‌ای نیز بر فراز قبر آنان وجود داشت که بعدها تخریب شد. 

پادشاهان و رجال سلسله  قاجار

مظفرالدین شاه

مظفرالدین شاه را که فرمان مشروطیت را در  ۱۳۲۴ ق صادر کرد و در همان‌سال از دنیا رفت ، بر اساس وصیت‌ خودش در کربلا به خاک سپردند. قبر وی داخل رواق پادشاهان است.

محمد علی شاه

محمد علی شاه که فرزند مظفرالدین شاه و از مخالفان مشروطه بود و به سبب به توپ بستن مجلس شورای ملی شهرت دارد نیز پس از مرگش در کنار قبر پدرش در داخل رواق پادشاهان دفن کردند.

احمد شاه

آخرین پادشاه سلسله قاجار احمد شاه فرزند محمد علی شاه است که در دوره ی زمامداری او کودتای  ۱۲۹۹  رضا خان به وقوع پیوست را نیز در کنار قبر پدرش در کربلا به خاک سپردند.

امیرکبیر

میرزا تقی خان فراهانی که به امیرکبیر شهره شده است و زمانی  صدر اعظم معروف ناصرالدین شاه بود اما به دستور وی در  ۱۲۹۸ ق در حمام فین کاشان به قتل رساندند و در رواق پادشاهان به خاک سپرده شد..

حاجی میرزا آغاسی

از وزیران عصر محمد شاه قاجار است. او را نیز در رواق پادشاهان به خاک سپردند.

ظل السلطان

 ظل السلطان فرزند ناصرالدین شاه و حاکم اصفهان در عصر ناصری و مظفری است. قبر وی در رواق پادشاهان قرار دارد.

علاوه بر خاندان قاجار شاهزادگانی از هند نیز در حرم مدفونند که معروف‌ترین آنها زاهدالدین شاه و سلطان برهان نظام شاه پسر سلطان احمد هندی است.

برای آسایش و حفظ امنیت خود و خانواده گرامیتان برای سفر با تور هوایی کربلا ، حتما از طریق این شرکت زیارتی وابسته به سازمان حج و زیارت اقدام کنید. همکاران ما آماده ثبت نام و رزرو تور هوایی کربلا و کاروان زیارتی عتبات عراق برای شما میباشند.

آثار تاریخی کربلا

کربلا شهری است با پیشینه درخشان تاریخی و فرهنگی و از زمانهای بسیار کهن آثار تاریخی زیادی را در خود جای داده است و امروزه، گرچه بسیاری از آنها از بین رفته‌اند، همان مقدار باقی مانده نشان از این سابقه تاریخی دارد.

برخی از ابنیه تاریخی شهر کربلا

 • قلعه اخیضر

این قلعه در منطقه ای به نام اخیضر واقع در بیست کیلومتری غرب شهر کربلا بنا شده. تاریخ بنای آن به زمانهای بسیار کهن برمیگردد.

 • قلعه هندی

آقا محمد خان قاجار برای حفظ امنیت و حراست شهر کربلا دستور ساخت قلعه مستحکم و حصاری استوار پیرامون شهر را داد که  با مرگ آقا محمد خان نیمه تمام ماند و اندکی پس از آن مرحوم سید علی طباطبایی هزینه تکمیل آن را از هندوستان تأمین کرد و به پایان رسانید .در ابتدای قرن سیزدهم هجری آصف الدوله هندی بر آن حجره ها و مکان‌هایی ساخت تا زائران کربلا بتوانند شب را در آن جا اقامت کنند.به همین مناسبت این قلعه به «قلعه هندی» معروف شد. این دژ سه هزار متر مساحت دارد ومنشا خیرات بوده به طوری که این قلعه بارها و بارها زائران کربلا را که در مسیر این شهر دچار راه زنان و حرامیان میشدند پناه داده و از خطر رهانیده است.

 • قصر عطشان

این قصر درعصر عباسی ساخته شده و حدودا در سی کیلومتری جنوب غربی کربلا قرار دارد. هنوز بخشی از دیوارها و طاقهای آن تخریب نشده است. این دیوارها و طاقها که اسلحه خانه و یا پناهگاه برای زائران بوده با دقت و استحکام زیادی ساخته شده بود.اغلب این قصرها و همچنین قصرهایی همچون ابن مقاتل و نیز دیوارهای شهر کربلا تا قرن چهاردهم هجری برپا بوده که امروزه تخریب گشته‌اند.

سفر با ما برای شما خاطره زیبایی از کربلا به ارمغان می آورد و بهترین و کامل ترین خدمات را در این سفر زیارتی بدست خواهید آورد.برای ثبت نام تور هوایی کربلا با ما در تماس باشید.

مقامهای منتسب در شهر کربلا

 • مقام حضرت امام جعفر صادق (علیه‌ السلام)

در اطراف حرم امام حسین علیه‌السلام، زمینهایی معروف به جعفریات وجود دارد، و در آن قبه و زیارت گاهی قرار دارد که معروف است امام صادق علیه‌السلام هنگام زیارت امام حسین علیه‌السلام در آن مکان با آب نهر فرات غسل زیارت میکرده اند ولی سندیت تاریخی آن مسجّل نشده و امروزه با استفاده از آن نام و مقام ، از تردد زایرین برای فروش بیشتر کالاها در بازارچه نزدیک آن استفاده می کنند!

مقام امام زمان حضرت مهدی(عج)

در ورودی کربلا و راه مقام امام صادق علیه‌السلام، بقعه ای با گنبدی بلند قرار دارد. این بقعه به یاد و نام حضرت بقیة اللَّه بنا شده است که روبروی شارع سدره بوده و بعد از طی آن خیابان به حرم امام حسین (ع) منتهی می گردد.

مقام زین العابدین (علیه‌السلام)

در سال (۱۲۱۷ق) ابوطالب خان، جهانگرد معروف، طی سفری به عتبات به خیمه گاه و مقام زین العابدین اشاره میکند که همسر آصف الدوله ، بنایی روی آن احداث کرده بود. این مقام با توجه به مستندات ظاهراً در کنار بیمارستان امام حسین (علیه‌السلام) امروزی بوده و برخی آن را محل اصلی خیمه گاه می‌دانند.

مساجد کربلا

در شهر کربلا بیش از یکصد مسجد قرار دارد که معروفترین آنها عبارتند از:

 مسجد رأس الحسین(ع)، مسجد شهید ثانی، مسجد عمران بن شاهین ، مسجد سردار حسن خان، مسجد شهرستانی، مسجد حاج نصر الله، مسجد حمیدیه، مسجد سید علی نقی طباطبائی، مسجد کبیس، مسجد شیخ یوسف بحرانی، مسجد شیخ خلف، مسجد ناصری، مسجد اردبیلی‌ها ، مسجد خیمه‌گاه

حسینیه‌های کربلا

مهمترین حسینیه های کربلا متعلق به ایرانیان است مانند:

 حسینیه تهرانی‌ها، یزدیها ، اصفهانی‌ها، مازندرانی‌ها، قمی‌ها وآذربایجانی‌ها و دهها حسینیه دیگر که جهت اسکان زایرین مورد استفاده قرار میگرفته است.

مدارس دینی کربلا

حوزه علمیه کربلا از حوزه‌های علمیه کهن و قدیمی شیعه است و از جایگاه ویژه  بعد از حوزه نجف اشرف  قرار دارد.

مدارس مهم کربلا در طول تاریخ عبارتند از:

مدرسه سردار حسن خان(۱۱۸۰ق)

سید جمال الدین اسد آبادی و شریف العلماء مازندرانی زمانی در این مدرسه حجره داشته‌اند. این مدرسه در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط حکومت بعث تخریب شد.

مدرسه سید مجاهد(۱۲۷۰ق)

این مدرسه نیز در سال ۱۹۸۰ میلادی توسط حکومت بعث تخریب شد.

مدرسه صدر اعظم نوری(۱۲۶۸ق)

این مدرسه با ثلث اموال امیر کبیر توسط شیخ عبدالحسین تهرانی ساخته شد. این مدرسه هم در سال ۱۳۶۸ق. تخریب شد.

مدرسه زینبیه(۱۲۷۶ق)

به دستور ناصر الدین شاه قاجار و به همت شیخ عبدالحسین تهرانی این مدرسه ساخته شد. این مدرسه نیز در سال ۱۳۶۸ق. تخریب شد.

مدرسه هندیه کبری

مدرسه بادکوبه(ترک)(۱۲۷۰ق)

حاج بادکوبی این مدرسه را تأسیس کرد که کتابخانه ارزشمندی نیز داشت. این مدرسه نیز در سال ۱۹۸۰ میلادی تخریب شد.

در ادامه به ذکر نام مدارس اکتفا میکنیم:

مدرسه بقعه(۱۲۸۹ق) ،مدرسه سلیمیه(۱۲۵۰ق) ،مدرسه مهدیه(۱۲۸۴ق) ،مدرسه میرزا کریم شیرازی(۱۲۸۷ق) ،مدرسه هندیه صغری(۱۳۰۰ق) ،مدرسه ابن فهد حلی ،مدرسه بروجردی(۱۳۸۰ق) ،مدرسه شریف  العلماء ،مدرسه امام باقر(۱۳۸۱ق) ،مدرسه حسنیه(۱۳۸۸ق) ،مدرسه مازندرانی ،مدرسه خوئی(۱۳۹۵ق) ،مدرسه خطیب(۱۳۷۵ق) ،مدرسه احمدیه ،مدرسه الکتاب

کتابخانه‌های کربلا

کتابخانه‌های عمومی

کتابخانه عمومی کربلا عبارتند از: کتابخانه جعفریه، کتابخانه سید الشهدا(ع)، کتابخانه عمومی مرکزی، کتابخانه ابوالفضل العباس(ع)، کتابخانه روضه حسینیه، کتابخانه سید علی اکبر حائری، کتابخانه مولی عبدالحمید فراهانی، کتابخانه رسول اعظم(ص)، کتابخانه نهضت اسلامی، کتابخانه حضرت زینب کبری(س)، کتابخانه قرآن کریم.

کتابخانه‌های خصوصی

کتابخانه‌های خصوصی کربلا عبارتند از: کتابخانه حرم مطهر امام حسین(ع)، کتابخانه سید نصر الله حائری، کتابخانه شیخ عبدالحسین تهرانی، کتابخانه سید عبدالحسین کلیدار آل طعمه، کتابخانه سید حسین قزوینی، کتابخانه سید محمد باقر حجه طباطبائی، کتابخانه شیخ احمد بن زین الدین حائری، کتابخانه شیخ محسن ابوالحب، کتابخانه شیخ محمد بن داود خطیب، کتابخانه سید مهدی حکیم شهرستانی، کتابخانه سید محسن جلالی کشمیری

 

سفر با ما برای شما خاطره زیبایی از کربلا به ارمغان می آورد و بهترین و کامل ترین خدمات را در این سفر زیارتی بدست خواهید آورد.برای ثبت نام تور هوایی کربلا با ما در تماس باشید.

با تورهای کربلا هوایی ما با بهترین هواپیماهای مدرن ایران ایر و ماهان و با آسودگی خاطر و تحت نظارت و با مجوز قانونی  سازمان حج و زیارت ،به دیار عشق سفر کنید!

خدمات کربلا24 به زایرین سید الشهدا:

تور هوایی کربلا,رزرو تور کربلا هوایی,کربلا زمینی,تور ارزان هوایی کربلا,کاروان زمینی کربلا,کاروان هوایی کربلا,کربلا یکطرف هوایی و یکطرف زمینی,تور کربلا هوایی سازمان حجی,قیمت تور هوایی کربلا,قیمت تور هوایی کربلا از تهران,قیمت تور هوایی کربلا از تبریز 98,قیمت تور هوایی کربلا از اهواز,تور کربلا از مشهد مقدس,قیمت تور هوایی کربلا,تور هوایی کربلا از شیراز,تور کربلا هوایی از اصفهان,تور هوایی کربلا از ساری,کربلا ویژه عرفه,کربلا ویژه عاشورا و تاسوعا,کربلا هوایی ویژه 28صفر امسال,کربلا ویژه مبعث حضرت رسول,تور کربلا هوایی ویژه شب های قدر،تور کربلا ویژه شهادت امام علی در رمضان,تور کربلا ویژه عید نوروز 98,کاروان کربلا برای عید امسال,کربلا با هواپیما ایرباس و بوئینگ,کربلا با هواپیمایی ایران ایر,قشم ایر,ماهان ایر,رزرو پروازهای فلای بغداد,بلیط کربلا با تابان ایر,نمایندگی فروش بلیط عراق کربلا و بغداد,BGW,NJF,پرواز مستقیم بغداد,بلیت و ویزا عراق,مدارک لازم برای گرفتن ویزا عراق,کربلا هوایی ویژه اربعین,پرواز مستقیم نجف,پرواز چارتر کربلا,کربلا با هواپیمایی ماهان,سیدالشهدا,شمسا,عراق,کربلا,نجف,بغداد,کاظمین,سامرا,بصره,قیمت کربلا,کربلا شرایطی,کربلا اقساطی,سامانه ثبت نام عتبات عالیات,سامانه جامع ثبت نام زایر کربلا,وضعیت فعلی عراق,امنیت عراق,سفر کربلا و سوریه,راهپیمایی اربعین,اماکن زیارتی و سیاحتی عراق,سفرهای زیارتی,تاریخ عراق,نقشه کامل عراق و راههای آن,راهنمای زایرین کربلا,کتابهای راهنمای زایر,اطلاعات فرودگاه نجف,اطلاعات فرودگاه بغداد,بلیط لحظه آخری نجف,تور لحظه آخری کربلا,کربلا هوایی از شیراز;کربلا هوایی از یزد,کربلا از ساری,کربلا از اصفهان,کربلا از اهواز,کاروان کربلا با قطار,رزرو بلیط قطار کربلا,قیمت تور کربلا با قطار,قطار تهران به بصره,چگونه به کربلا برویم؟,رزرو تور مطمئن کربلا,باسابقه 10ساله,رزرو و تهیه بلیط شرکت خطوط الجویه العراقیه,بلیط تهران به نجف و برگشت از نجف به فرودگاه امام خمینی تهران.تور هوایی کربلا از مشهد مقدس،تور هوایی کربلا از اصفهان،تور کربلا هوایی از اصفهان،تور هوایی کربلا از شیراز،تور هوایی کربلا از تبریز،تور هوایی کربلا از ساری،لیست قیمت تور هوایی کربلا بصورت روزانه،قرعه کشی سازمان حج,atabat.haj.ir،رزرو هتل ارزان در نجف،رزرو هتل در بغداد،رزرو هتل در کاظمین،سفر به سامرا،اجرای گشت های زیارتی عراق،عتبات عالیات عراق،تور کربلا خراسان رضوی،قیمت بلیط هواپیما از مشهد به نجف و پرواز ارزان نجف به مشهد،بلیط اصفهان به نجف و نجف به اصفهان،بلیط شیراز به نجف،قیمت پرواز نجف به شیراز،تور هوایی کربلا از تهران،کربلا هوایی از تهران،قیمت تور کربلا هوایی تهران،تور کربلا ویژه شعبان و رمضان،تور کربلا هوایی ویژه ذی الحجه،وضعیت مرز مهران،وضعیت فعلی مرز خسروی،وضعیت فعلی مرز شلمچه،تور زیارتی کربلا هوایی،خرید تور هوایی کربلا،ثبت نام تور زیارتی کربلا هوایی،

تور هوایی کربلا تحت نظر سازمان حج و زیارت،قیمت تور کربلا هوایی،نرخ تور کربلا،رزرو تور کربلا هوایی،پیش ثبت نام تور عتبات عالیات،سامانه سازمان حج و زیارت،تورهای کربلا شرکت شمسا،تفاوت تورهای آزادبر با سازمان حج،مزیت و معایب تورهای سازمان حج،کارگزاران زیارتی استان تهران،لیست دفاتر زیارتی معتبر،نمایندگی رسمی سازمان حج،کربلا اقساطی،تور شرایطی کربلا هوایی،قرعه کشی تور کربلا،کربلا هوایی دانشجویی،تور کربلا برای اتباع خارجه،عتبات عالیات عراق،شرایط سفر به عزاق،مدارک لازم برای رفتن به کربلا،پایین ترین نرخ تور کربلا هوایی،هزینه تور کربلا هوایی،تور کربلا هوایی از مشهد مقدس،تور کربلا هوایی از اصفهان،تور کربلا هوایی از شیراز،تور کربلا هوایی از ساری،تور کربلا هوایی از اهواز،تور کربلا هوایی شب جمعه در کربلا،آداب زیارت سیدالشهدا در کربلا،زیارت امیرالمومنین حضرت علی ابن ابی طالب در نجف اشرف،زیارت امام موسی کاظم و امام جواد الائمه در کاظمین،زیارت طفلان مسلم،دو طفلان،مصیب،بصره،سفر هوایی به نجف،بلیط کربلا،بدره،فرودگاههای عراق،پرواز مستقیم امام به بغداد،اطلاعات پروازهای نجف و بغداد.صدور بلیط هواپیما از فرودگاه امام خمینی به نجف اشرف و برعکس از نجف به تهران،مجری برتر و مستقیم تور هوایی کربلا،بهترین قیمت تور هوایی کربلا،زیارت و آداب مسجد سهله،مسجد کوفه،مسجد حنانه،زیارت قبر کمیل،زیارت قبر مختار ثقفی،زیارت قبر هانی ابن عروه،مقام های مسجد کوفه،دار العلی در کوفه.

تاریخ های اغزام کربلا هوایی,حرکت کاروان کربلا,کاروان هوایی کربلا,تور کربلا سازمان حجی,نتایج قرعه کشی سازمان حج,atabat.haj.ir,کربلا هوایی ویژه عرفه,کربلا هوایی ویژه نوروز 98,کربلا با هواپیما,کربلا با هواپیمایی ایران ایر,پرواز مستقیم بغداد,نرخ بلیت و ویزا عراق,کربلا هوایی ویژه اربعین,پرواز مستقیم نجف,پرواز چارتر کربلا,کربلا با هواپیمایی ماهان,بلیط ارزان نجف با قشم ایر،سیدالشهدا,شمسا,عراق,نجف,کاظمین,سامرا,قیمت کربلا,کربلا شرایطی,شرایط کربلا اقساطی,سامانه ثبت نام عتبات عالیات،تور لحظه آخری هوایی کربلا و نجف،

تور هوایی کربلا,کاروان زیارتی کربلا با مجوز رسمی سازمان حج و زیارت,پرواز همه روزه به نجف و بغداد,خدمات کامل زیارتی در عراق,رزرو هتل در عراق,اخذ ویزا عراق,صدور بلیط نجف و بغداد,قیمت تور هوایی کربلا,رزرو تور لحظه آخری کربلا هوایی,تور گروهی کربلا هوایی,تور هوایی کربلا قیمت ارزان,تور هوایی کربلا و نجف و بغداد,کربلا هوائی,تور کربلا,تور لحظه آخری کربلا,تور ارزان کربلا,قیمت تور کربلا,تور آفری کربلا,تور آفر کربلا,آفر تور کربلا,سفر کربلا,سفر به کربلا,سفر ارزان کربلا,سفر ارزان به کربلا,قیمت کربلا,تور فروردین کربلا,تور اردیبهشت کربلا,تور خرداد کربلا,تور تیر کربلا,تور مرداد کربلا,تور شهریور کربلا,تور مهر کربلا,تور آبان کربلا,تور آذر کربلا,تور دی کربلا,تور بهمن کربلا,تور اسفند کربلا,تور بهار کربلا,تور تابستان کربلا,تور پائیز کربلا,تور زمستان کربلا,تور 98 کربلا,تور 98 کربلا,تور لحظه اخری کربلا,تور افری کربلا,تور افر کربلا,تور ابان کربلا,تور اذر کربلا,تور پاییز کربلا,خرید اینترنتی تور کربلا,هزینه سفر کربلا,هزینه سفر به کربلا,فصل سفر به کربلا,بهترین فصل سفر به کربلا,ارزانترین فصل سفر به کربلا,ارزان ترین فصل سفر به کربلا,راهنمای سفر به کربلا,راهنمای سفر کربلا,اقامت ارزان در کربلا,اقامت در کربلا,تور گردشگری کربلا,تور های گردشگری کربلا,تور مسافرتی کربلا,تور لوکس کربلا,تور تفریحی کربلا,تور چارتری کربلا,تور چارتر کربلا,نرخ تور کربلا,خرید بلیط تور کربلا,خرید بلیت تور کربلا,رزرو تور ارزان کربلا,تور هوایی کربلا,تور هوائی کربلا,ویزا کربلا,ویزا اربعین کربلا,ویزا عاشورا کربلا,ویزا عرفه کربلا,ویزا کربلا عید نوروز,ویزا عراق

صدور فیش شرکت زیارتی شمسا شرکت مرکزی سراسری ایران و کارگزاران زیارتی تهران.
نامه ثبت نام کربلا ویژه نظامیان برای حراست و حفاظت اطلاعات ادارات نظامی و مشمولین نظام وظیفه.
تور هوایی کربلا ویژه فرهنگیان.
تور هوایی کربلا ویژه بازنشستگان
تور هوایی کربلا ویژه کارمندان دولت
تور هوایی کربلا ویژه دانشجویان دانشگاههای سراسری و آزاد و غیر انتفاعی
تور هوایی کربلا ویژه دانش آموزان مدارس و دبیرستانها

تور هوایی کربلا در خرداد ۹۸

پنج‌شنبه ۲ خرداد | ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شب قدر
جمعه ۳ خرداد | ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه ضربت خوردن حضرت علی علیه السلام (۴۰ ه ق)
شنبه ۴ خرداد | ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شب قدر
یک‌شنبه ۵ خرداد | ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت علی علیه السلام (۴۰ ه ق)
دوشنبه ۶ خرداد | ۲۲ رمضان ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شب قدر
چهارشنبه ۱۵ خرداد | ۱ شوال ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه عید سعید فطر

تور هوایی کربلا در تیر ۹۸

دوشنبه ۸ تیر | ۲۵ شوال ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام (۱۴۸ ه ق)
پنج‌شنبه ۱۳ تیر | ۱ ذی القعده ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها (۱۷۳ ه ق)
یک‌شنبه ۲۳ تیر | ۱۱ ذی القعده ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام رضا علیه السلام (۱۴۸ ه ق)

تور هوایی کربلا در مرداد ۹۸

جمعه ۱۱ مرداد | ۳۰ ذی القعده ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت امام جواد حضرت امام محمد تقی علیه السلام (امام جواد الائمه) (۲۲۰ ه ق)
شنبه ۱۲ مرداد | ۱ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها (۲ ه ق)
جمعه ۱۸ مرداد | ۷ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام (۱۱۴ ه ق)
یک‌شنبه ۲۰ مرداد | ۹ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه روز عرفه
دوشنبه ۲۱ مرداد | ۱۰ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه عید سعید قربان
شنبه ۲۶ مرداد | ۱۵ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام علی النقی الهادی علیه السلام (۲۱۲ ه ق)
سه‌شنبه ۲۹ مرداد | ۱۸ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه عید سعید غدیر خم (۱۰ ه ق)
پنجشنبه ۳۱ مرداد | ۲۰ ذی الحجه ۱۴۴۰ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام (۱۲۸ ه ق)

تور هوایی کربلا در شهریور ۹۸

دوشنبه ۴ شهریور | ۲۴ ذی الحجه ۱۴۴۰ |تور هوایی کربلا ویژه روز مباهله پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله (۱۰ ه ق)
دوشنبه ۱۸ شهریور | ۹ محرم ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه تاسوعای حسینی
سه‌شنبه ۱۹ شهریور | ۱۰ محرم ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه عاشورای حسینی
پنجشنبه ۲۱ شهریور | ۱۲ محرم ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام زین العابدین علیه السلام (۹۵ ه ق)

تور هوایی کربلا در مهر ۹۸

چهارشنبه ۳ مهر | ۲۵ محرم ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت سجّاد امام زین العابدین علیه السلام (۹۵ ه ق) به روایتی
چهارشنبه ۱۰ مهر | ۳ صفر ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام (۵۷ ه ق) به روایتی
یک‌شنبه ۱۴ مهر | ۷ صفر ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام (۵۰ ه ق) به روایتی
شنبه ۲۷مهر | ۲۰ صفر ۱۴۴۱ |تور هوایی کربلا ویژه اربعین حسینی

تور هوایی کربلا ویژه آبان ۹۸

یک‌شنبه ۵ آبان | ۲۸ صفر ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه 28صفر رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله (۱۱ ه ق) – شهادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام (۵۰ ه‌ق)
سه‌شنبه ۷ آبان | ۳۰ صفر ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام رضا علیه السلام (۲۰۳ ه ق)
چهارشنبه ۱۵ آبان | ۸ ربیع الاول ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام (۲۶۰ ه ق)
یک‌شنبه ۱۹ آبان | ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله به روایت اهل سنت (۵۳ سال قبل از هجرت)
جمعه ۲۴ آبان | ۱۷ ربیع الاول ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت پیامبر حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله (۵۳ سال قبل از هجرت) – ولادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام موسس مذهب جعفری (۸۳ ه ق)

تور هوایی کربلا در آذر ۹۸

پنجشنبه ۱۴ آذر | ۸ ربیع الثانی ۱۴۴۱ |تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام (۲۳۲ ه ق)
شنبه ۲۷ آذر | ۱۰ ربیع الثانی ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه وفات حضرت معصومه سلام الله علیها (۲۰۱ ه ق)

تور هوایی کربلا در دی ۹۸

چهارشنبه ۴ دی | ۲۸ ربیع الثانی ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت عیسی مسیح علیهالسلام
چهارشنبه ۱۱ دی | ۵ جمادی الاولی ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت زینب سلام الله علیها (۵ ه ق)
پنجشنبه ۱۹دی | ۱۳ جمادی الاولی ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (۱۱ ه ق) به روایتی

تور هوایی کربلا در بهمن ۹۸

چهارشنبه ۹ بهمن | ۳ جمادی الثانیه ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (۱۱ ه ق)
شنبه ۱۹ بهمن | ۱۳ جمادی الثانیه ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها
شنبه ۲۶ بهمن | ۲۰ جمادی الثانیه ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها (هشتم قبل از هجرت)

تور هوایی کربلا در اسفند ۹۸

سه‌شنبه ۶ اسفند | ۱ رجب ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام (۵۷ ه ق)
پنجشنبه ۸ اسفند | ۳ رجب ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه شهادت حضرت امام علی النقی الهادی علیه السلام (۲۵۴ ه ق)
پنجشنبه ۱۵ اسفند | ۱۰ رجب ۱۴۴۱ | تور هوایی کربلا ویژه ولادت حضرت امام محمد تقی علیه السلام (جواد الائمه) (۱۹۵ ه ق)
یک‌شنبه ۱۸ اسفند | ۱۳ رجب ۱۴۴۱ |تور هوایی کربلا ویژه 13رجب ولادت حضرت امام علی علیه السلام (۲۳ سال قبل از هجرت)

تور هوایی کربلا ویژه عید نوروز و تعطیلات سال نو 1399

خدمات تورهای هوایی کربلا

تور کربلا هوایی

تور لحظه آخری کربلا هوایی

تور ارزان کربلا هوایی

قیمت تور کربلا هوایی

تور آفری کربلا هوایی

تور آفر کربلا هوایی

آفر تور کربلا هوایی

سفر هوایی کربلا

کاروان هوایی کربلا

کاروان سازمان حج کربلا هوایی

کربلا هوایی شرکت شمسا

کربلا شرکت مرکزی کارگزاران زیارتی

سفر به کربلا با هواپیما

سفر ارزان کربلا هوایی

ارزان ترین تور هوایی کربلا

تور ارزان کربلا هوایی

کاروان ارزان کربلا

کربلا هوایی لحظه آخری

تور هوایی لحظه آخری کربلا

سفر ارزان به کربلا

قیمت کربلا هوایی

قیمت تور کربلا

قیمت تور هوایی کربلا

تور افری کربلا هوایی

تور افر کربلا

خرید تور کربلا

هزینه سفر کربلا با هواپیما

هزینه سفر به کربلا

هزینه سفر هوایی کودک به کربلا

هزینه تور هوایی کودک به کربلا

قیمت تور هوایی کربلا کودک اربعین

قیمت تور نوزاد به کربلا

راهنمای سفر هوایی به کربلا

راهنمای سفر کربلا

اقامت ارزان در کربلا

اقامت در کربلا

تور گردشگری کربلا

تور های گردشگری کربلا

تور مسافرتی کربلا

تور لوکس کربلا

تور تفریحی کربلا

تور چارتری کربلا

چارتر کربلا

پرواز چارتر نجف

پرواز چارتر بغداد

تور چارتر کربلا

نرخ تور هوایی کربلا

تور کربلا از مرز هوایی

قیمت تور کربلا از تهران

تور کربلا هوایی یک هفته ای

تور کربلا دوسر هوایی

تور کربلا دو سر هوائی

تور کربلا هوایی اتباع خارجه

تور هوایی کربلا افغانی ها

تور کربلا هوایی گروهی

تور گروهی کربلا با هواپیما

قیمت تور گروهی کربلا

 

 

تور اقساطی کربلا هوایی

تور قسطی کربلا هوایی

تور شرایطی کربلا هوایی

تور قسطی نجف هوایی

تور قسطی کربلا نجف هوایی

کاروان قسطی کربلا هوایی

کاروان اقساطی کربلا هوایی

کاروان کربلا هوایی اقساطی

کاروان کربلا نجف هوایی شرایطی

کاروان کربلا هوایی با مجوز سازمان حج و زیارت

کاروان زیارتی هوایی کربلا هوایی

پیش ثبت نام تور کربلا هوایی

قرعه کشی تور کربلا هوایی

نتایج قرعه کشی تور کربلا هوایی

کربلا هوایی با شرکت شمسا کربلا

ثبت نام کربلا هوایی

ثبت نام کربلا هوایی

ثبت نام تورهای کربلا هوایی سازمان حج و زیارت

نام نویسی کربلا هوایی

برنامه اعزام کربلا هوایی شمسا

تور عتبات عالیات هوایی

کاروان عتبات هوایی

کربلا هوایی با دفاتر مجاز

کربلا هوایی با سازمان حج تهران

تور کربلا هوایی سازمان حج

تور عتبات عالیات هوایی

شب جمعه در کربلا با تور هوایی

تور کربلا هوایی شب جمعه در حرم

کاروان کربلا هوایی شب جمعه

فیش کربلا هوایی

سفر به کربلا هوایی با سامرا

تور کربلا هوایی با سامرا و کاظمین

کاروان کربلا هوایی با سامرا

قیمت زیارت سامرا و کاظمین

خرید بلیط تور کربلا هوایی

خرید بلیت تور کربلا هوایی

رزرو تور ارزان کربلا هوایی

تور هوایی کربلا

تور هوائی کربلا

تور کربلا هوایی

قیمت کربلا هوایی

قیمت کربلا هوائی

ارزان ترین قیمت کربلا هوایی

کربلا هوایی سازمان حجی

نمایندگی رسمی سازمان حج برای کربلا هوایی

کاروان زیارتی کربلا هوایی

کاروان کربلا هوایی

هوایی امسال در کربلا

هوایی در کربلا

قیمت تور هوایی کربلا و نجف

بیمه مسافرتی کربلا در تورهای هوایی

بیمه حوادث کربلا در تورهای هوایی

قیمت بیمه کربلا تور هوایی

نرخ بیمه کربلا تور هوایی

ویزا عراق چند دلار

ویزا عراق برای تور هوایی

نمایندگی رسمی اخذ ویزا عراق برای تور هوایی

 

 

خدمات تور زیارتی کربلا هوایی

شرکت خدمات زیارتی کربلا هوایی

دفاتر رسمی کربلا هوایی

کارگزار رسمی تور کربلا هوایی

کارگزار زیارتی کاروان کربلا هوایی

اعزام دانشجو به کربلا هوایی

اعزام هوایی گروه دانشجویی به کربلا

اعزام هوایی بازنشستگان به کربلا

اعزام فرهنگیان به کربلا با هواپیما

تور کربلا هوایی دانشجویی

تور کربلا هوایی بازنشستگان

تور کربلا هوایی معلمان

تور کربلا هوایی فرهنگیان

پکیج تور کربلا هوایی

پکیج تور کربلا هوائی

پکیج قیمت تور کربلا هوایی

اعتبار لازم برای سفر به کربلا در تور هوایی

اعتبار پاسپورت برای عراق در سفر هوایی

رزرو بلیط هواپیما کربلا

رزرو بلیط هواپیما عراق

رزرو بلیط هواپیما نجف

رزرو بلیط هواپیما بغداد

خرید اینترنتی تور کربلا هوایی

خرید اینترنتی بلیط کربلا هوایی

خرید اینترنتی بلیت کربلا هوائی

خرید اینترنتی بلیط بغداد هوایی

خرید اینترنتی بلیت بغداد هوائی

خرید اینترنتی بلیط بصره هوایی

خرید بلیط هواپیما العراقیه

خرید بلیط هواپیما کربلا با العراقیه

پروازهای عراق در تورهای هوایی

پروازهای بغداد

پروازهای نجف

ساعت و تاریخ پروازهای عراق

تاریخ پرواز نجف در تورهای هوایی

قیمت بلیط ارزان نجف

قیمت بلیط ارزان بغداد

نرخ بلیت نجف در تور هوایی

نرخ بلیط بغداد در تور هوایی

اطلاعات فرودگاه نجف

تور ویژه ابرار در تور هوایی

سامانه رزرو بلیط عراق

تور کربلا  هوایی با هواپیما ماهان

تور کربلا  هوایی با هواپیما معراج

تور کربلا  هوایی با هواپیما ایران ایر

تور انفرادی کربلا هوایی

تور کربلا انفرادی هوایی

تور کربلا هوایی 3شب و 4روز

تور کربلا هوایی 3شب و 4روز

تور کربلا هوایی 7شب و 8روز

تور کربلا هوایی 7شب و 8روز

تور کربلا هوائی 7شب و 8روز

تور کربلا هوایی 6شب و 7روز

تور کربلا هوایی 5شب و 6روز

تور کربلا هوایی 10شبه

تور کربلا هوایی از یزد

تور کربلا هوایی از شیراز

تور کربلا هوایی از اصفهان

تور کربلا هوایی از ساری

تور کربلا هوایی از اهواز

تور کربلا هوایی از بندرعباس

تور کربلا هوایی از تبریز

تور کربلا هوایی از ماکو

تور کربلا هوایی از مشهد مقدس

تور کربلا هوایی از مشهد

تور کربلا هوایی از کاشان

تور کربلا هوایی از کرمانشاه

تور کربلا هوایی از رفسنجان

تور کربلا هوایی از شوش

تور کربلا هوایی از آبادان

تور کربلا هوایی از مازندران

تور کربلا هوایی از گیلان

تور کربلا هوایی از فارس

تور کربلا هوایی از نطنز

تور کربلا هوایی از چابهار

تور کربلا هوایی ازایرانشهر

تور کربلا هوایی از اردبیل

تور کربلا هوایی از ارومیه

تور کربلا هوایی از خوی

تور هوایی کربلا از تهران

تور هوایی کربلا از البرز

تور کربلا هوایی از کرج

تور کربلا هوایی از شهریار

تور کربلا هوایی از تهران

تور کربلا هوایی از تهرانسر

تور کربلا هوایی از ملارد

تور کربلا هوایی از فرودگاه امام خمینی

تور کربلا هوایی از کیش

تور کربلا هوایی از قشم

تور کربلا هوایی از دزفول

تور کربلا هوایی از بوشهر

تور کربلا هوایی از کرمان

تور کربلا هوایی از طبس

تور کربلا هوایی از گلستان

تور کربلا هوایی از خراسان

تور کربلا هوایی از خراسان رضوی

تور کربلا هوایی از خراسان جنوبی

تور کربلا هوایی از خراسان شمالی

تور کربلا هوایی از سیستان و بلوچستان

تور کربلا هوایی از زاهدان

تور کربلا هوایی از ایلام

تور کربلا هوایی از رشت

تور کربلا هوایی از هرمزگان

تور کربلا هوایی از استان مرکزی

تور کربلا هوایی از اراک

تور کربلا هوایی از خمین

تور کربلا هوایی از کهگیلویه و بویراحمد

تور کربلا هوایی از لرستان

تور کربلا هوایی از قزوین

تور کربلا هوایی از ماهشهر

تور کربلا هوایی از لبنان

تور کربلا هوایی از بیروت

تور کربلا هوایی از عمان

تور کربلا هوایی از کانادا

تور کربلا هوایی از ترکیه

تور کربلا هوایی از استانبول سبیها

تور کربلا هوایی از مرز هوایی

اخذ ویزا عراق برای تور هوایی

قیمت ویزا کربلا در تور هوایی

نرخ ویزا عراق برای کاروان هوایی