درباره سایت کربلا 24 و خط مشی ما :

این سایت متعلق به شرکت بهاران سیر باغستان (تاسیس 1385) دارای مجوز رسمی (بند پ) از سازمان حج و زیارت استان تهران است.

هدف از تشکیل این سایت معرفی خدمات زیارتی قانونی و با کیفیت در تورهای کاروانی عتبات مقدسه عراق،کاروانهای حج عمره و تمتع و تورهای سوریه(ان شالله بعد از اتمام جنگ و برقراری امنیت) ایجاد گردید تا هموطنان عزیز ایرانی و عاشقان زیارت اهل بیت (علیهم السلام) از مبادی قانونی به این کشورها اعزام شوند و در دام شیادان و سودجویانی که با ارائه تورهای آزاد و بدون کیفیت جان و مال و امنیت زایرین را تباه می کنند نیافتند.هرچند متاسفانه برخی از هموطنان به خاطر ارزان تر بودن برخی از این تورهای آزاد در دام آنها می افتند و فقط حسرت پول و وقت برباد رفته و یا حوادث پیش آمده برایشان می ماند.

هدف ما ارائه خدمات به زایرین عزیز بوده تا با آسودگی خاطر و ایجاد خاطرات معنوی نقشی زیبا بر صفحه دل عاشقان اهل بیت ترسیم کنیم.

در این مسیر از نظرهای کارشناسی مدیران پیشکسوت و خبره و با سابقه درخشان و حرفه ای در امر اعزام های سازمان حج بهره مند شدیم تا بهترین سفر برای شما اجرا شود.

تمامی هزینه های سفرهای ما مستقیما بعد از رزروی که برای متقاضی بسته می شود فقط با فیش مربوطه به حساب سازمان حج و زیارت یا شرکت مرکزی زیارتی استان تهران (شمسا) واریز می گردد و به هیچ عنوان مثل کاروانهای آزادبر از شما نقداً یا کارت به کارتی وجهی گرفته نخواهد شد.یعنی از بابت مبالغ هم بهترین آسودگی خاطر را خواهید داشت.

در رابطه با استرداد وجوه زایرین منصرف شده هم بعد از انصراف در سیستم سازمان و کسر مبالغ ناچیز جریمه رزرو ، الباقی آن توسط بانک ملی بعد از رویت کارت شناسایی ملی و شناسنامه به زایر مسترد می گردد.

خط مشی ما :

خط مشی و سرلوحه و الگوی ما ، امام سجاد زین العابدین است که با آن مقام امامت در خدمتگزاری به زایرین قبر پدرش اباعبدالله (ع) و نیز حجاج بیت الله الحرام کوشید و حتی ناشناس همّت به خدمت زایرین داشت.امید است با دعای شما خالصانه و نه صرفا بخاطر کسب مادیات و منافع ، همواره برای این ارزش معنوی خدمت به زایرین تلاش کنیم و آن را افتخاری برای خود بدانیم.و گروه کوچک خدمتگزار خود را السّجاد نامیدیم باشد که فراموشمان نشود برای چه هدف والایی در تلاشیم!

مدیریت شرکت: (خادم زایرین) - مهندس سید ابوالفضل ترابی

 تماس با ما ، مشاوره و رزرو (کلیک کنید)

برای استعلام شرکت بهاران سیر باغستان مالک سایت کربلا24 میتوانید به سامانه جامع سازمان حج و زیارت رفته و در قسمت دفاتر فعال نام ما (بهاران سیر باغستان) را جستجو کنید و نتیجه زیر را مشاهده نمائید.

کدکارگزاری بهاران سیر باغستان : 57993

 

استعلام بهاران سیر در سامانه سازمان حج