پکیج قیمت و تاریخ حرکت قطارهای زیارتی کربلا اربعین و تورهای زمینی کربلا معلّی و نجف اشرف ویژه اربعین 98 با قطار مهران

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و زیارتی بهاران سیر باغستان

دارای مجوز و کد کارگزاری ۵۷۹۹۳ از سازمان حج و زیارت ایران (تهران)
مجری مستقیم و رسمی کاروان هوایی و زمینی کربلا و نجف

 

صدور بلیط قطار اربعین،قطار کربلا اربعین،قطار مهران اربعین

اعزامهای کاروان کربلا زمینی ما طبق تاریخهای مطلوب شما در تمام روزهای سال انجام می شود و حق انتخاب تاریخ و درجه نرخی آنها با شماست! منطبق با مجوز رسمی و استانداردهای سازمان حج و زیارت استان تهران تور زمینی کربلا و نجف همراه با زیارت سامرا و (اقامت کاظمین در اکثر تورهای ما).بهترین تور کربلا زمینی و باکیفیت ترین تور زمینی کربلا را از کربلا24 بخواهید.

 

صدور بلیط قطار اربعین حسینی تهران به کرمانشاه و مهران و قطار کربلا ویژه اربعین

بلیط قطار یا اتوبوس مهران اربعین : 09353045060

ویزا عادی و اربعین و سایر تورهای کربلا : 09197766729

بلیط قطار کربلا اربعین ۹۸

 مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: پیش فروش بلیت های این شرکت ویژه اربعین از روز دوشنبه (23 مهر) به صورت حضوری در دفاتر عرضه بلیت آغاز می شود که برای جابه‌جایی زائران از‌ 27 مهر تا 13آبان، حرکت 134 رام قطار فوق‌العاده در مسیر تهران ـ کرمانشاه برنامه ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت حمل ونقل ریلی رجا، « محمد رجبی» با اشاره به اهمیت حضور گسترده عزاداران حسینی در مراسم اربعین افزود: از حدود 2 ماه پیش هلدینگ «هگتا» و دو شرکت زیرمجموعه شرکت رجا و شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی تأمین با پشتیبانی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای ارائه خدمت به زائران حسینی تدارک دیده‌اند.

وی اظهار داشت: تلاش شده است با تأمین قطار به صورت فوق‌العاده تا ایستگاه‌ راه‌آهن کرمانشاه و هماهنگی اتوبوس از ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه تا مرز مهران، همچنین هماهنگی اتوبوس از مهران به نجف و بالعکس از کربلا تا مرز مهران توسط آژانس های مربوطه، جابجایی زائران ایرانی انجام شود.

مدیرعامل رجا با اشاره به تنوع قطارهای فوق‌العاده در نظر گرفته شده برای متقاضیان سفر به کرمانشاه و بالعکس افزود: قطارهای فوق‌العاده برای ایام اربعین چهارتخته، شش تخته و صندلی خواهد بود.

رجبی گفت: قیمت بلیت قطار از تهران تا کرمانشاه بر اساس نوع قطار و به صورت تک مسیره از حدود 700 هزار ریال تا حدود یک میلیون و 500 هزار ریال متغیر بوده که هزینه پذیرایی (نسبت به ساعت حرکت) نیز در آن محاسبه شده است. 

به گفته وی، علاوه بر عرضه بلیت قطار و اتوبوس‌های یاد شده در دفتر مرکزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا در تهران، تعدادی از نمایندگی‌های فروش منتخب نیز در پایتخت اقدام به فروش بلیت قطارهای اربعین رجا می‌کنند که نام این دفاتر فروش در پایگاه اینترنتی رجا اطلاع رسانی می‌شود.

در مجموع امیدواریم با همکاری و تلاش همه مسئولان ذیربط برنامه سفر اربعین زائران عتبات عالیات به خوبی و بدون مشکل یا با حداقلی از مشکلات و ناهماهنگی ها انجام شود اما تا زمان اعزام اولین گروه های زائران اربعین حدود 1 روز (23مهر 97) بیشتر باقی نمانده و بهتر است تصمیم ها و هماهنگی ها در کمترین زمان ممکن انجام شود تا جمعیتی زیادی از مردم که فعلا تعداد آنها به حدود 300 هزار نفر (زائر ثبت نامی) رسیده سردرگم اخبار و اطلاعات متناقض نشوند و بتوانند برنامه ریزی درستی برای سفر معنوی اربعین حسینی داشته باشند.

مدیرعامل رجا افزود: تلاش شده است با تامین قطار فوق‌العاده تا ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه و هماهنگی اتوبوس از ایستگاه راه‌آهن کرمانشاه تا مرز مهران در قالب یک بسته همچنین هماهنگی اتوبوس از مهران به نجف و بالعکس از کربلا تا مرز مهران در اختیار متقاضیان قرار گیرد. 

رجبی با اشاره به تنوع قطارهای فوق‌العاده برای متقاضیان سفر به کرمانشاه افزود: سازمان قطارهای فوق برای ایام اربعین 4 تخته، 6 تخته و صندلی است. 

مدیرعامل رجا افزود: قیمت بلیت قطار از تهران تا کرمانشاه براساس نوع قطار و به صورت تک مسیره از حدود 700 هزار ریال تا یک میلیون و 500 هزار ریال متغیر بوده که هزینه پذیرایی نیز در آن محاسبه شده است. 

بنابراین گزارش، متقاضیان سفر اربعین باید توجه داشته باشند که برای خرید بلیت و در طول مسیر باید مدارک شناسایی معتبر و گذرنامه به همراه داشته باشند و بعد از خرید بلیت بلافاصله مندرجات آن را کنترل و در صورت هرگونه مغایرت موضوع را به اطلاع اپراتور فروش برسانند. 


رجبی افزود: متقاضیان سفر اربعین حسینی باید توجه داشته باشند که برای خرید بلیت و در طول مسیر مدارک شناسایی معتبر و گذرنامه را همراه داشته باشند و پس از خرید بلیت بلافاصله اطلاعات آن را کنترل و در صورت هر گونه مغایرت، غیر همنام یا مخدوش بودن، موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

وی تصریح کرد:در این مرحله به علت اخذ مدارک مورد نیاز، پیش فروش بلیت به صورت غیر حضوری نخواهد بود.

به گزارش ایرنا، پیش از این «میرحسن موسوی» معاون مسافری شرکت راه آهن اعلام کرده بود که برای ایام اربعین حسینی سیر 160 رام قطار برای زائران ایرانی در نظر گرفته شده است.
وی گفت: امسال در ایام اربعین حسینی، 280 هزار صندلی برای خدمت رسانی به عزاداران آماده شده است که نسبت به سال گذشته، 27 درصد رشد را نشان می دهد.
به گفته معاون شرکت راه آهن، قرار است در ایام اربعین حسینی (ع) مسافران از تهران به کرمانشاه و از کرمانشاه تا مهران با اتوبوس جابجا شوند و در مسیر دیگری، قطارها زائران ایرانی را از تهران تا خرمشهر و از آنجا به مرز شلمچه منتقل کنند.
موسوی یادآورشد: طبق برنامه، یک دستگاه «ریل باس» نیز مانند سال های گذشته از خرمشهر تا مرز شلمچه به صورت 24 ساعته تردد می کند تا زائران ایرانی رایگان در این مسیر جابجا شوند.

با توجه به دستور رییس جمهوری، هزینه های پرداختی زائران اربعین کاهش یافته است و متقاضیان در زمان ثبت نام برای خدمات روادید، بیمه و پزشکی فقط باید مبلغ 234 هزار و 875 تومان را بصورت الکترونیکی پرداخت کنند.

سال گذشته بیش از 2 میلیون زائر ایرانی برای حضور در آیین جهانی اربعین حسینی راهی عتبات عالیات شدند و پیش بینی می شود که امسال نیز همین تعداد زائر از ایران در این مراسم شرکت کنند.

بلیط قطار کربلا اربعین حسینی عتبات عالیات عراق

 1. بلیت رفت و برگشت قطار مهران، بلیط رفت و برگشت قطار کربلا

  قطار رفت و برگشت شما توسط یکی از شرکتهای زیر مجموعه راه آهن انجام خواهد شد که بسته به تاریخ سفر شما ، یکی از قطارهای زیر برایتان رزرو می گردد.

  قطار ۴تخته تهران کربلا،قطار ۶تخته تهران کربلا،قطار سریع السیر کربلا،قطار تهران کرمانشاه مهران

 2. اخذ روادید یا ویزای اجازه ورود به کشور عراق

  ویزای انفرادی عراق (روادید برچسب در هر پاسپورت جداگانه) برای اربعین حسینی با نرخ ۲۳۵ هزار تومان مصوب به ازای هر پاسپورت.

 3. اقامت در هتلهای طرف قرارداد سازمان حج و زیارت

  اقامت زایرین در بهترین هتلهای عراق که استانداردهای آن توسط سازمان حج و زیارت ایران تعیین گردیده و مورد بازرسی منظم عوامل سازمان است انجام خواهد شد.

  اقامت ۳شب در نجف+۳شب در کربلای معلی و ۱شب در کاظمین (طبق پکیج مربوطه)

 4. بیمه کامل حوادث مسافرتی طرف قرارداد شرکت بیمه و سازمان حج

  درصورتیکه هرگونه حادثه ای برای زایر یا بار همراه ایشان رخ دهد تحت پوشش بیمه طرف قرارداد شرکت بیمه و سازمان حج و زیارت بوده و جبران خسارت خواهد شد.و حتی چنانچه نیاز پزشکی برای زایر پیش بیاید در ستاد پزشکی مستقر در عراق که متعلق به عوامل ایرانی است ، اقدامات لازم بهداشتی و پزشکی و مراقبتهای ویژه انجام خواهد شد.

 5. استفاده از مدیرکاروانهای حرفه ای و خوش اخلاق و باتجربه

  مدیر راهنماهای ما که به عنوان تورلیدر در خدمت زایرین هستند ، چندین مرتبه در دوره های سازمان حج و زیارت شرکت کرده و تحت نظر اساتید آموزش دیده و پس از طی چندین سفر متعدد کسب تجربه نموده اند و بسیار کاربلد و مجرّب بوده و مسلط به زبان عربی و حتی برخی از ایشان به چندین زبان زنده مسلط بوده تا از پس هر مورد با موفقیت برآیند .ضمناً حکم همراهی سفر ایشان در هر بار توسط سازمان حج تایید شده و پس از استعلام کامل حراست سازمان ، می توانند همراه زایرین مشرف شوند.

 6. طبخ غذاهای کاملاً بهداشتی در آشپزخانه متمرکز سازمان حج و زیارت

  سه نوبت غذای کامل شامل صبحانه+ناهار+شام+میوه به زایرین در هر روز تحویل می گردد و طبخ غذاهایی که در تورهای سازمان حج توزیع می شوند با رعایت کامل بهداشت در آشپزخانه متمرکز سازمان حج و زیارت مستقر در عراق و تحت نظارت مسئولین انجام شده و پس از آماده سازی آن به هتلهای تحت پوشش سازمان با حفظ تمهیدات لازم ، توزیع می گردند تا همه زایرین از بابت بهداشت و سلامت غذای خود در طول سفر آرامش خاطر داشته و هیچ دغدغه ای مانند مسمومیت و یا بی کیفیتی غذا و غیره نداشته باشد.ضمناً سازمان حج و زیارت از اقلام خوراکی و کالاهای معروف  با برند معتبر که به تأیید هیئت پزشکی و کارشناسان مربوطه رسیده است استفاده می نماید

 7. امنیت بالای تورهای سازمان حج و زیارت در مقایسه با تورهای آزادبر

  با توجه به موقعیت و شرایط حساس کشور عراق وجود نیروی امنیتی یکی از راهکارهای کاهش خطرات احتمالی و عملیاتهای تروریستی و محافظت از جان و مال زائرین می باشد که این مهم فقط از طریق کاروانهای زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت میسر می باشد و کاروانهای آزاد برای امنیت زایرین هیچ هزینه ای نمیکنند و برایشان هم اهمیتی نداشته و فقط به کمتر شدن هزینه های سفر و باقیماندن سود بیشتر از هر زایر هستند ولی در کاروانهای ما قراردادهای امنیت با شرکت های مسلح مربوطه در عراق برای حفظ امنیت بیشتر زایرین در کاروانهای سازمان حج با وجود اسکورت امنیتی در ترانسفر زایر وجود دارد.

 8. هیچ هزینه دیگری بغیر از فیش ثبت نام از زایر گرفته نخواهد شد.

  عدم نیاز به پرداخت عوارض ورودیه عراق :درعراق برای عوارض ورود خروج نجف یا هزینه گشت کاظمین و سامرا هزینه دیگری از زایر گرفته نمی شود.

  در تورهای آزاد به عناوین مختلف در طی سفر از زایرین مطالبه پول میکنند ولی در تورهای سازمان حج ما، بغیر از فیش اولیه ثبت نام که وجه آنرا هم زایر به صورت بانکی پرداخت می نماید، هیچ هزینه دیگری مطالبه نخواهد شد و فقط عوارض خروج از کشور به عهده زارین می باشد که در فرودگاه ایران می بایست پرداخت نمایند. و در عراق وجه دیگری نباید بپردازند.و گشت سامرا و تمامی اماکن زیارتی نجف،کربلا،کاظمین به صورت رایگان انجام خواهد شد.و ترانسفرهای تعیین شده بدون دریافت وجه از زایرین انجام وظیفه می نمایند.

خرید آنلاین ارزان ترین پروازهای نجف و بغداد

از فرودگاههای تهران،مشهد،شیراز،ساری، و ...

توجه!

متاسفانه هنوز تور زمینی کربلا با قطار برای اربعین 98 توسط سازمان حج و زیارت برگزار نمیشود و فقط ویزا برای مراسم پیاده روی اربعین با نرخ مصوّب دولت صادر شده و فقط بلیط تهران به کرمانشاه مهران و قطار کربلا ویژه اربعین صادر می گردد:

بلیط قطار یا اتوبوس مهران اربعین : 09353045060

ویزا اربعین و سایر تورهای کربلا : 09197766729

 
۱- عکس صفحه اول پاسپورت هر مسافر که می بایست برای رزرو بلیط قطار مهران یا قطار کربلا به شماره 09353045060 تلگرام  یا واتساپ شود.تا جهت صدور رسید ثبت نام در سیستم سازمان حج و صدور بلیط اطلاعات دقیق مسافر درج سیستم گردد.
 
 

مشخصات لازم برای ثبت نام اولیه هر زایر:

 1. کدملی
 2. نام
 3. نام خانوادگی
 4. نام پدر
 5. تاریخ تولد (روز/ماه/سال)
 6. یک شماره موبایل (حداکثر برای هر 4نفر یک شماره کافیست)
 7. شماره پاسپورت با حرف لاتین آن.
 • تور و هتل به صورت چارتر و گارانتی بوده و در صورت عدم استفاده و یا جا ماندن مسافر هزینه آن مسترد نخواهد شد.و یا طبق جرایم کنسلی مطابق دستورالعمل سازمان حج و هواپیمایی کشوری اعمال خواهد شد.
 • تخت سوم در اکثر هتل‌ها، از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که به‌صورت موقت در «اتاق ۲ تخته» گذاشته می‌شود.
 • برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی ویا لغو برنامه پروازی یا ریلی یا جاده ای قابل جابجایی است.
 • لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام قبل از رزرو از مدیرتورهای شرکت اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 • مسئولیت خروج از کشور و عدم ممنوعیت آن به عهده هر مسافر است.مشمولین نظام وظیفه نیز برای خروج از کشور خود موظف به پیگیری امورشان هستند.

این شرکت، با هدف ارائه خدماتی مناسب در این تور و سفری با آرامش در خدمت شما خواهد بود.با استفاده از تجارب گذشته و همراهی پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از کار آمدترین وسایل و امکانات مورد نیاز و همچنین تامین محل مناسب و با چارتر هواپیماهای مدرن و نیز گارانتی انواع هتلهای ۳ و ۴ و ۵ ستاره در شهرهای مورد نظر جهت اسکان مهمانان محترم شما ارائه دهیم. هدف اصلی ما تهیه بهترین تور یا بلیط با مناسب ترین نرخ و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیزمان می باشد.


BC_Karbala_Flights


خدمات کربلا 24 برای زایرین کربلا،نجف،کاظمین

بلیط قطار کربلا اربعین

بلیط قطار لحظه آخری کربلا اربعین

بلیط قطار ارزان کربلا هوایی اربعین

قیمت بلیط قطار کربلا اربعین

بلیط قطار آفری کربلا اربعین

بلیط قطار آفر کربلا اربعین

آفر بلیط قطار کربلا اربعین

سفر زمینی با قطار کربلا اربعین

کاروان کربلا اربعین با قطار

بلیط قطار تهران کرمانشاه مهران برای کربلا اربعین

کاروان سازمان حج کربلا اربعین

رزرو بلیط قطار مهران

کربلا شرکت شمسا اربعین

کربلا اربعین شرکت مرکزی کارگزاران زیارتی

سفر به کربلا اربعین با قطار

سفر ارزان کربلا اربعین

ارزان ترین بلیط قطار اربعین کربلا

بلیط قطار ارزان کربلا اربعین

کاروان ارزان کربلا اربعین با قطار

کربلا لحظه آخری اربعین با قطار

بلیط قطار لحظه آخری کربلا اربعین

سفر ارزان زمینی با قطار به کربلا اربعین

قیمت کربلا اربعین

قیمت بلیط قطار کربلا اربعین

بلیط قطار افری کربلا اربعین

بلیط قطار افر کربلا اربعین

خرید بلیط قطار کربلا اربعین

هزینه بلیط قطار کربلا اربعین

هزینه بلیط قطار اربعین

هزینه بلیط قطار کودک به کربلا اربعین

هزینه بلیط قطار جانبازان به کربلا اربعین

قیمت بلیط قطار کربلا کودک اربعین

قیمت بلیط قطار نوزاد به کربلا اربعین

قیمت بلیط قطار کربلا برای نوزاد اربعین

راهنمای سفر با قطار به کربلا در اربعین

راهنمای سفر کربلا اربعین با قطار

اقامت ارزان در کربلا اربعین

اقامت در کربلا اربعین

بلیط قطار گردشگری کربلا اربعین

بلیط قطار های گردشگری کربلا اربعین

بلیط قطار مسافرتی کربلا اربعین

بلیط قطار لوکس کربلا اربعین

بلیط قطار تفریحی کربلا اربعین

بلیط قطار چارتری کربلا اربعین

بلیط قطار چارتر کربلا اربعین

بلیط قطار چارتر نجف اربعین

بلیط قطار چارتر بغداد اربعین

چارتر بلیط قطار مهران اربعین

بلیط قطار چارتر کربلا اربعین

نرخ بلیط قطار کربلا اربعین

بلیط قطار کربلا اربعین از مرز زمینی مهران

قیمت بلیط قطار کربلا اربعین از تهران

بلیط قطار کربلا اربعین یک هفته ای

بلیط قطار کربلا اربعین دوسره

بلیط قطار کربلا اربعین اتباع خارجه

بلیط قطار کربلا اربعین افغانی ها

بلیط قطار کربلا  اربعین گروهی

بلیط قطار گروهی کربلا اربعین

قیمت بلیط قطار گروهی کربلا در اربعین

پیش ثبت نام بلیط قطار اربعین

پیش فروش بلیط قطار اربعین 97

پیش فروش بلیط قطار مهران 97

پیش فروش بلیط قطار مهران 98

پیش فروش بلیط قطار مهران اربعین 98

بلیط قطار اقساطی کربلا اربعین

بلیط قطار قسطی کربلا اربعین

بلیط قطار شرایطی کربلا اربعین

بلیط قطار قسطی نجف اربعین

بلیط قطار قسطی کربلا نجف اربعین

کاروان قسطی کربلا اربعین

کاروان اقساطی کربلا اربعین

کاروان کربلا اربعین اقساطی

کاروان کربلا نجف اربعین شرایطی

کاروان کربلا اربعین با مجوز سازمان حج و زیارت

پیش ثبت نام بلیط قطار کربلا اربعین

قرعه کشی بلیط قطار کربلا اربعین

نتایج قرعه کشی بلیط قطار کربلا اربعین

کربلا اربعین با شرکت شمسا کربلا

ثبت نام کربلا زمینی با قطار اربعین

ثبت نام بلیط قطار مهران اربعین

ثبت نام بلیط قطارهای کربلا اربعین سازمان حج و زیارت

نام نویسی بلیط قطار کربلا اربعین

برنامه اعزام قطارهای مهران کربلا اربعین

بلیط قطار عتبات اربعین

کاروان عتبات اربعین

کربلا اربعین با دفاتر مجاز

کربلا اربعین با سازمان حج تهران

بلیط قطار کربلا اربعین سازمان حج

بلیط قطار عتبات عالیات در اربعین

شب جمعه اربعین در کربلا با قطار

بلیط قطار کربلا اربعین شب جمعه در حرم

کاروان کربلا اربعین شب جمعه

بلیط قطار کربلا اربعین

سفر به کربلا اربعین با سامرا

بلیط قطار کربلا زمینی اربعین با سامرا و کاظمین

کاروان کربلا هوایی اربعین با سامرا

قیمت زیارت سامرا و کاظمین

خرید بلیط قطار کربلا اربعین

خرید بلیت قطار کربلا اربعین

رزرو بلیط قطار ارزان کربلا اربعین

بلیط قطار کربلا اربعین

بلیط قطار کربلا اربعین

قیمت قطار کربلا اربعین

قیمت کربلا زمینی اربعین

ارزان ترین قیمت بلیط کربلا اربعین

نمایندگی رسمی سازمان حج برای بلیط قطار کربلا اربعین

کاروان زیارتی کربلا اربعین

اربعین امسال بلیط قطار کربلا

اربعین در کربلا با قطار مهران

قیمت کربلا زمینی با قطار اربعین

قیمت بلیط قطار کربلا و نجف در اربعین

بیمه مسافرتی کربلا در اربعین

بیمه حوادث کربلا در اربعین

قیمت بیمه کربلا اربعین

نرخ بیمه کربلا اربعین

ویزا عراق در اربعین چند دلار

نمایندگی رسمی اخذ ویزا عراق برای اربعین

نمایندگی فروش بلیط قطار رجا تهران کرمانشاه

نمایندگی فروش بلیط قطار تهران مهران

نمایندگی فروش بلیط قطار نجف

نمایندگی فروش بلیط قطار کربلا

خدمات تور زیارتی کربلا اربعین

شرکت خدمات زیارتی کربلا اربعین

دفاتر رسمی کربلا اربعین

کارگزار رسمی تور هوایی کربلا اربعین

کارگزار زیارتی کاروان کربلا اربعین

اعزام دانشجو به کربلا در اربعین

اعزام گروه دانشجویی به کربلا اربعین

اعزام بازنشستگان به کربلا اربعین

اعزام فرهنگیان به کربلا اربعین

تور کربلا اربعین دانشجویی

تور کربلا اربعین بازنشستگان

تور کربلا اربعین معلمان

تور کربلا اربعین فرهنگیان

پکیج تور کربلا هوایی اربعین

پکیج تور کربلا هوائی اربعین

پکیج قیمت تور کربلا اربعین

اعتبار لازم برای سفر به کربلا در اربعین

اعتبار پاسپورت برای عراق در اربعین

رزرو بلیط هواپیما کربلا اربعین

رزرو بلیط هواپیما عراق در اربعین

رزرو بلیط هواپیما نجف در اربعین

رزرو بلیط هواپیما بغداد در اربعین

خرید اینترنتی تور کربلا اربعین

خرید اینترنتی بلیط کربلا اربعین

خرید اینترنتی بلیت کربلا اربعین

خرید اینترنتی بلیط بغداد اربعین

خرید اینترنتی بلیت بغداد اربعین

خرید اینترنتی بلیط بصره اربعین

خرید اینترنتی بلیط قطار کربلا اربعین

خرید بلیط هواپیما العراقیه برای اربعین

خرید بلیط هواپیما کربلا اربعین با العراقیه

پروازهای عراق در اربعین

پروازهای بغداد اربعین

پروازهای نجف اربعین

ساعت و تاریخ پروازهای عراق در اربعین

تاریخ پرواز نجف در اربعین

قیمت بلیط ارزان نجف برای اربعین

قیمت بلیط ارزان بغداد برای اربعین

نرخ بلیت نجف در اربعین

نرخ بلیط بغداد در اربعین

اطلاعات فرودگاه نجف در اربعین

تور ویژه ابرار در اربعین

سامانه رزرو بلیط عراق برای اربعین

تور کربلا  اربعین با قطار

تور ریلی کربلا اربعین

قیمت تور کربلا اربعین با قطار

نرخ تور کربلا اربعین با قطار

تور انفرادی کربلا اربعین

تور کربلا انفرادی اربعین

تور کربلا اربعین 3شب و 4روز

تور کربلا هوایی اربعین 3شب و 4روز

تور کربلا اربعین 7شب و 8روز

تور کربلا هوایی اربعین 7شب و 8روز

تور کربلا هوائی اربعین 7شب و 8روز

تور کربلا اربعین 6شب و 7روز

تور کربلا اربعین 5شب و 6روز

تور کربلا اربعین 10شبه

 

 

تور کربلا اربعین از یزد

تور کربلا اربعین از شیراز

تور کربلا اربعین از اصفهان

تور کربلا اربعین از ساری

تور کربلا اربعین از اهواز

تور کربلا اربعین از بندرعباس

تور کربلا اربعین از تبریز

تور کربلا اربعین از ماکو

تور کربلا اربعین از مشهد مقدس

تور کربلا هوایی اربعین از مشهد

تور کربلا اربعین از کاشان

تور کربلا اربعین از کرمانشاه

تور کربلا اربعین از رفسنجان

تور کربلا اربعین از شوش

تور کربلا اربعین از آبادان

تور کربلا اربعین از مازندران

تور کربلا اربعین از گیلان

تور کربلا اربعین از فارس

تور کربلا اربعین از نطنز

تور کربلا اربعین از چابهار

تور کربلا اربعین ازایرانشهر

تور کربلا اربعین از اردبیل

تور کربلا اربعین از ارومیه

تور کربلا اربعین از خوی

تور کربلا از تهران

تور کربلا اربعین از فرودگاه امام خمینی

تور کربلا اربعین از کیش

تور کربلا اربعین از قشم

تور کربلا اربعین از دزفول

تور کربلا اربعین از بوشهر

تور کربلا اربعین از کرمان

تور کربلا اربعین از طبس

تور کربلا اربعین از گلستان

تور کربلا اربعین از خراسان

تور کربلا اربعین از خراسان رضوی

تور کربلا اربعین از خراسان جنوبی

تور کربلا اربعین از خراسان شمالی

تور کربلا اربعین از سیستان و بلوچستان

تور کربلا اربعین از ایلام

تور کربلا اربعین از رشت

تور کربلا اربعین از هرمزگان

تور کربلا اربعین از استان مرکزی

تور کربلا اربعین از اراک

تور کربلا اربعین از خمین

تور کربلا اربعین از کهگیلویه و بویراحمد

تور کربلا اربعین از لرستان

تور کربلا اربعین از قزوین

تور کربلا اربعین از ماهشهر

تور کربلا اربعین از لبنان

تور کربلا اربعین از بیروت

تور کربلا اربعین از عمان

تور کربلا اربعین از کانادا

تور کربلا اربعین از ترکیه

تور کربلا اربعین از استانبول سبیها

تور کربلا اربعین از مرز هوایی

اخذ ویزا عراق برای اربعین

قیمت ویزا کربلا اربعین

نرخ ویزا عراق برای اربعین