خرید اینترنتی بليت پروازهاي کربلا نجف یا بغداد ویژه تاسوعا و عاشورا 97

ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما کربلا و نجف یا بغداد ویژه محرم امسال 97 و تاسوعا و عاشورا 97 را از بوک چارتر بخواهید.

بلیط هواپیما کربلا تاسوعا عاشورا ۹۸ خرید اینترنتی پرواز نجف عراق ویژه عاشورا

ارزان ترین بلیط هواپیما ویژه محرم و تاسوعا عاشورا حسینی 97

رزرو بلیط رفت و برگشت تمام ایرلاینها و شرکتهای هواپیمایی که از شهرهای ایران به عراق (نجف یا بغداد) برای تاسوعا و عاشورا پرواز دارند.

لیست مسیرهای پروازی ما برای سفر زایرین کربلا و نجف در محرم و تاسوعا عاشورا

قابل توجه زایرین محترم کربلای معلّی در تاسوعا عاشورا 97 و متقاضیان سفر زیارتی به کربلا و نجف و کاظمین :

چارتر کننده مستقیم پروازهای تاسوعا ، عاشورا از شهرهای مختلف ایران به فرودگاه نجف اشرف یا فرودگاه بغداد

برای سفر به کربلا در محرم و تاسوعا ، عاشورای حسینی می بایست طبق قوانین کشور عراق ویزا انفرادی/گروهی مانیفستی را تهیه کرده باشید و بعد از آن از سایت بوک چارتر ارزان ترین بلیط ویژه تاسوعا یا عاشورا در بازار را بصورت آنلاین تهیه بفرمائید:

پروازهای تهران فرودگاه امام خمینی به نجف اشرف ویژه عاشورا،پروازهای تهران فرودگاه امام خمینی به بغداد ویژه عاشورا

پروازهای مشهدمقدس به نجف اشرف عاشورا،پروازهای مشهد مقدس به بغداد عاشورا

پروازهای اصفهان به نجف اشرف عاشورا،پروازهای اصفهان به بغداد عاشورا

پروازهای شیراز به نجف اشرف عاشورا،پروازهای شیراز به بغداد عاشورا

پروازهای ساری به نجف اشرف عاشورا،پروازهای ساری به بغداد عاشورا

پروازهای کرج البرز به نجف اشرف عاشورا،پروازهای کرج البرز به بغداد عاشورا

 و سایر نقاط ایران که دارای فرودگاه بین المللی و خط پروازی به سوی نجف یا بغداد هستند.

 1. ۱
  نمایش پروازهای رفت و برگشت تاسوعا عاشورا در همه ایام پیک و شلوغ

  در موتور جستجوی قوی وبسایت بوک چارتر بلیط پروازهای تمام ایام شلوغ و پیک ویژه تاسوعا عاشورا برای خرید آنلاین در ۲۴ساعت شبانه روز عرضه می شود.و احتمال بازشدن پروازهای دیگر نیز وجود دارد.

 2. ۲
  ارزان تر بودن بلیط پروازهای کربلا ما نسبت به سایر آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی

  با توجه به تقاضای زیاد خرید بلیط نجف و بغداد در ایام نزدیک تاسوعا و عاشورا ،این تقاضا مشتاقان زیارت سید الشهدا رو به افزایش رفته و متاسفانه برخی آژانسهای مسافرتی با سوء استفاده از این موضوع به گرانفروشی روی می آورند ولی در سایت بوک چارتر شما می توانید ارزان ترین نرخ بازار را بصورت مستقیم رصد کنید و به محض کاهش نرخ و کمترین مبلغ ممکنه، بلیط های تاسوعا یا عاشورا خود را آنلاین رزرو نموده و بلیط خود را دانلود نمائید.

  البته این سایت به سرور چارترکننده ها و ایرلاینها متصل بوده و شما می بایست کمترین نرخ را انتخاب بفرمائید و هر مبلغی که نمایش داده شد ملاک انتخاب شما نباشد بلکه بدنبال کمترین مبلغ بلیط باشید.

 3. ۳
  تقریبا نامحدود بودن تعداد ظرفیت ثبت نامی زایرین

  در سایت بوک چارتر شما محدودیت خرید نداشته و تا لحظه پر شدن ظرفیت پروازهای تاسوعا و عاشورا می توانید بلیط کربلا یا نجف خود را رزرو نمائید.

 4. ۴
  صدور بلیط ارزان هواپیما از برخی شهرهای ایران به نجف یا بغداد

  بسیار شاهد بوده ایم برخی افرادی که فقط بلیط هواپیما یا اتوبوس دربستی تا عراق می خواستند و از واسطه ها تهیه کرده اند،هزینه خیلی بیشتری پرداخت کردند که برای بدست آوردن ارزانترین نرخ بازار بلیط پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت بوک چارتر است تا بتوانید بهترین نرخ بلیط نجف و بغداد ویژه تاسوعا و عاشورا را بر اساس تاریخ مطلوبتان بیابید و آنلاین بلیط را خریداری کرده و بلیت پرواز تاسوعا و عاشورا خود را دریافت نمائید.

  لطفاً قبل از رزرو راهنمای مندرج در سایت بوک چارتر را مطالعه نمائید تا به راحتی و بدرستی بلیط صادر گردد.

 5. ۵
  اخذ ویزا یا روادید عراق با کمترین قیمت و سریعتراز بقیه

  فعلاً برای ورود به کشور عراق نیاز به اخذ ویزا (روادید) دارید که می بایست از سفارت عراق تهیه شود.البته در تورهای کربلا۲۴ ، اخذ ویزا برای تمامی زایرین جزء خدمات ما بوده  نیاز به هزینه جداگانه ویزا نیست.ولی برای آن دسته از افرادی که می خواهند انفرادی یا با گروه اختصاصی خودشان عازم شوند و فقط نیاز به ویزا دارند،این مرکز با کمترین قیمت در بازار و با سریعترین حالت ممکن برای شما ویزا تهیه می نماید.همانطور که در اخبار هم شاهد بوده ایم،باید از مراکز معتبری چون کربلا۲۴ ویزا تهیه گردد تا خدای ناکرده ویزاهای تقلبی به شما نفروشند که بعدا در مرز هوایی یا زمینی عراق هم برایتان دردسر نشود.


انواع زایرین متقاضی تور کربلا

با تورهای کربلا هوایی ما با بهترین هواپیماهای مدرن ایران ایر و ماهان و با آسودگی خاطر و تحت نظارت و با مجوز قانونی  سازمان حج و زیارت ،به دیار عشق سفر کنید!

صدور فیش شرکت زیارتی شمسا شرکت مرکزی سراسری ایران و کارگزاران زیارتی تهران.
نامه ثبت نام کربلا ویژه نظامیان برای حراست و حفاظت اطلاعات ادارات نظامی و مشمولین نظام وظیفه.
تور هوایی کربلا برای مسافرین عادی
تور هوایی کربلا ویژه هیئت های مذهبی
تور هوایی کربلا ویژه کارگران کارخانجات
تور هوایی کربلا ویژه پرسنل شرکتهای خصوصی یا دولتی
تور هوایی کربلا ویژه پزشکان و پرستاران بیمارستانها
تور هوایی کربلا ویژه فرهنگیان.
تور هوایی کربلا ویژه بازنشستگان
تور هوایی کربلا ویژه کارمندان دولت
تور هوایی کربلا ویژه اساتید دانشگاه و دانشجویان دانشگاههای سراسری و آزاد و غیر انتفاعی
تور هوایی کربلا ویژه دانش آموزان مدارس و دبیرستانها

رزرو سریع تلگرامی کربلا

زایر گرامی کربلا،سلام؛
امروزه با وجود بسترهای اینترنتی فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده شده و تمام کارهای ثبت نام شما آنلاین انجام میشه و حتی نیازی به حضور در دفتر نبوده و بعد از ثبت نام مدارک تان شامل: اصل پاسپورت و عکسهایتان را میتوانید با پست تحویل ما دهید تا فرآیند اخذ ویزا از سفارت عراق انجام شود.
فاصله شما با دفتر ما فقط یک تماس و تلگرام است نه بیشتر!
ضمناً مبلغ هزینه تور کربلا را شما به حساب سازمان حج و زیارت واریز میکنید نه حساب ما و از این بابت اطمینان خاطر بیشتری برای رزرو تلفنی برای شما خواهد بود.ما فقط ثبت نام میکنیم و تاییدیه رزرو و فیش واریزی به حساب سازمان حج را برایتان تلگرام میکنیم.

درصورت نیاز به استعلام از سازمان حج و زیارت کد کارگزاری ما:۵۷۹۹۳
بنام دفتر زیارتی بهاران سیرباغستان
و تلفن سازمان حج:02164511

 • برای رزرو لطفا عکس صفحه اول پاسپورت مسافرین را برای ما تلگرام کنید و سپس تماس بگیرید.باتشکر

 

جستجو بلیط ارزان نجف بغداد

برچسب ها:

خبر در مورد پروازهای تاسوعا عاشورا 97،اخبار تاسوعا عاشورا امسال،دفاتر مجاز فروش بلیط عاشورا،بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری درباره پروازهای عاشورا،قیمت مصوب بلیط هواپیما عاشورا،آژانسهای هواپیمایی فروشنده بلیط عاشورا،خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت کربلا عاشورا امسال،قیمت پرواز کربلا عاشورا،نمایندگی های فروش بلیط تاسوعا عاشورا،آخرین اخبار بلیط عاشورا امسال،لیست نمایندگی های فروش بلیط هواپیما عاشورا حسینی,شرایط کنسلی بلیط عاشورا.

رزرو بلیط عاشورا,نشانی و تلفن نمایندگی های فروش بلیط تاسوعا عاشورا,لیست مراکز مجاز بلیط عاشورا،خرید اینترنتی بلیط کربلا عاشورا،خرید اینترنتی بلیط نجف عاشورا 97،قیمت بلیط نجف عاشورا،قیمت بلیط بغداد عاشورا،بلیط مشهد به نجف عاشورا،بلیط مشهد به بغداد عاشورا 97،بلیط کرج البرز به نجف عاشورا 97،قیمت بلیط کرج البرز به بغداد عاشورا 97،پرواز کرج به نجف محرم امسال،آفر نجف عاشورا،آفر بغداد عاشورا،عاشورا در کربلا،بلیت عاشورا،بلیت تاسوعا،پرواز لحظه آخری تاسوعا،پرواز لحظه آخری عاشورا،پرواز لحظه آخری نجف عاشورا،پرواز نجف عاشورا لحظه آخری.

بلیط هوایی کربلا عاشورا 97,رزرو بلیط کربلا هوایی عاشورا تاسوعا،کربلا عاشورا با هواپیما ایرباس و بوئینگ,کربلا تاسوعا عاشورا با هواپیمایی ایران ایر,قشم ایر,کربلا عاشورا با ماهان ایر,رزرو پروازهای فلای بغداد,بلیط عاشورا کربلا نجف با العراقیه,نمایندگی فروش بلیط عراق کربلا و بغداد در تاسوعا عاشورا,BGW,NJF,پرواز مستقیم بغداد ویژه تاسوعا عاشورا,بلیت و ویزا عراق ویژه تاسوعا عاشورا,مدارک لازم برای گرفتن ویزا عراق,کربلا هوایی ویژه تاسوعا عاشورا,پرواز مستقیم نجف ویژه تاسوعا عاشورا,پرواز چارتر کربلا ویژه تاسوعا عاشورا.

تاریخ های پرواز کربلا هوایی در عاشورا و تاسوعا

حرکت پروازهای کربلا و نجف در عاشورا و تاسوعای حسینی

کربلا ویژه تاسوعا عاشورا با هواپیمایی ماهان,سیدالشهدا,شمسا,عراق,کربلا,نجف در عاشورا,بغداد عاشورا,کاظمین,سامرا,بصره,قیمت کربلا عاشورا تاسوعا,سامانه ثبت نام عتبات عالیات ویژه تاسوعا عاشورا,سامانه جامع ثبت نام زایر کربلا ویژه تاسوعا عاشورا,وضعیت فعلی عراق در عاشورا امسال,امنیت عراق در عاشورا,سفر کربلا و سوریه ویژه تاسوعا عاشورا,کاروان کربلا عاشورا با قطار,رزرو بلیط قطار کربلا عاشورا,قیمت تور کربلا عاشورا با قطار,قطار تهران به بصره عاشورا,چگونه عاشورا به کربلا برویم؟