ویزا اینترنتی عراق،ویزا آنلاین کربلا سال ۹۸

درخواست آنلاین و اینترنتی ویزا عراق برای سهولت اخذ ویزا الکترونیکی عراق سال 98

 

درخواست آنلاین ویزا انفرادی الکترونیکی کربلا،روادید آنلاین عراق :

با راه اندازی سیستم صدور ویزا الکترونیک عراق به صورت برگه جداگانه ای این ویزا صادر خواهد شد ولی منوط به نظر سفارت عراق خواهد داشت در غیر اینصورت ویزا عراق برچسبی است که در هر پاسپورت به صورت جداگانه از طرف سفارت عراق صادر شده و بر روی یکی از صفحات گدرنامه مسافر (زایر) الصاق میگردد و به ازای هر پاسپورت 45 $ هزینه خواهد داشت که با توجه به نوسان نرخ دلار ، هزینه اخذ ویزا (به ریال) متغیر می باشد.

اخذ ویزای عراق

کشور عراق همسایه غربی ایران بوده و نزد ایرانیان به خاطر وجود حرمهای مطهر ائمه معصوم جهت عزیمت بسیار پرتقاضا است و در ایام مختلف سال و مناسبت های مذهبی و عادی سالانه افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران مانند تهران،مشهد،اصفهان،تبریز،یزد،ساری،کرمانشاه و غیره برای زیارت و بازدید از حرم ائمه بزرگوار مانند حرم امام علی و امام حسین و امام کاظم و امام جواد و امام هادی و امام عسکری (علیهم السلام) به شهرهای نجف، کربلا و سامرا سفر می کنند. ولی برای سفر به این کشور دوست و همسایه یعنی عراق نیاز به درخواست اینترنتی و آنلاین اخذ ویزا الکترونیکی عراق دارید که به محض راه اندازی سامانه صدور ویزا الکترونیکی عراق توسظ سفارت آنرا برایتان اخذ خواهیم نمود ولی درحال حاضر به صورت برچسب و لیبل درون پاسپورت هر مسافر درج شده و تحویل شما زایرین گرامی خواهیم نمود.

ویزا عراق و کربلا سال 98

اخذ ویزای الکترونیکی و آنلاین عراق

با راه اندازی سیستم صدور ویزا الکترونیکی عراق و ویزا آنلاین کربلا می توانیم آنرا برایتان تهیه نمائیم.
برای سفر به عراق و بازدید از کربلا و نجف و بغداد و کاظمین می توانید با خرید بلیط هواپیما،پرواز نجف خودتان را آنلاین در وبسایت بوک چارتر رزرو کرده و بعد به هر کدام از شهرهای زیارتی این کشور بروید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا عراق:

برای اخذ ویزا اصل پاسپورت و 1 قطعه عکس 4*6 رنگی و زمینه سفید مطابق پاسپورت لازم است و باید به سفارت ارسال گردد تا ویزا صادر و تحویل مسافر شود.

مدت اعتبار ویزا گردشگری عراق-کربلا:

ویزای زیارتی عراق به مدت دو ماه از تاریخ صدور دارای اعتبار است که ویزای انفرادی به صورت یکبار ورود صادر می‌شود و زائران پس از یک بار ورود و خروج به خاک عراق، حق عبور مجدد از پایانه‌های مرزی عراق را حتی در صورت برخورداری از اعتبار ویزا ندارند و می بایست برای سفر مجدداً درخواست ویزا بدهند.

نحوه دریافت و اخذ ویزا عراق-کربلا:

برای دریافت ویزای عراق نیازی به مراجعه به سفارت عراق نبوده و از طریق این شرکت که زیرمجموعه رسمی کارگزاری امور زیارتی استان تهران می باشد، ویزا برایتان گرفته می شود.

مدت زمان لازم برای صدور و گرفتن ویزا عراق (کربلا) :

در صورت کامل بودن مدارک و عدم بروز مشکل ویزای عراق در مدت یک تا حداکثر سه روز کاری صادر می‌شود.

 

برای دریافت ویزای گروه تان نیازی به حضور تمام افراد و مسافرین نیست، و یک نفر به عنوان نماینده جهت مراجعه کافی است تا مدارک را تحویل ما بدهد و یا آنرا برایمان پست کند تا پس از صدور ویزا آنرا تحویل نماینده زایرین دهیم.


  قیمت ویزا عراق 98
  ویزای فوری عراق
  قیمت ویزای عراق به روز
  ویزای 6 ماهه عراق
  قیمت ویزای عراق 98
  آدرس دفاتر اخذ ویزای عراق در تهران
  قیمت ویزای عراق در سال 98
  هزینه ویزای عراق انفرادی 98
  هزینه ویزای عراق انفرادی 98

  قیمت ویزا کربلا 98
  قیمت ویزای عراق در سال 98
  قیمت ویزای عراق امروز
  قیمت ویزای عراق به روز
  قیمت ویزای اربعین 98
  هزینه اربعین 98
  قیمت ویزای عراق 98
  ویزای فوری عراق

  مدارک لازم برای ویزا کربلا

  انواع ویزای عراق
  دفتر طلوع ویزای عراق
  قیمت ویزای عراق عید نوروز 98
  ویزای فوری عراق در مشهد
  قیمت ویزای عراق 98
  ویزای فوری عراق قم
  ویزا الکترونیکی عراق
  ویزا الکترونیکی کربلا
  ویزا الکترونیکی بغداد