پکیج قیمت و تاریخ کاروان های زیارتی تور هوایی سوریه امسال 98

زیارت حضرت زینب کبری و حضرت رقیه بنت الحسین سید الشهدا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و زیارتی بهاران سیر باغستان

دارای مجوز و کد کارگزاری ۵۷۹۹۳ از سازمان حج و زیارت ایران (تهران)
مجری مستقیم و رسمی زیارتی و گردشگری کاروان هوایی سوریه

 

با توجه به شرایط جنگ در کشور سوریه از سال 1390 تاکنون تورهای سازمان حج برای این سوریه و دمشق لغو بوده ولی الان بعد از ثبات امنیتی زایرین مجدداً برقرار شده است.پکیج های تور هوایی سوریه با تصمیم سازمان حج و زیارت مبنی بر از سرگیری تور هوایی سوریه به صورت زیر اعلام می گردد.

 

اعزامهای کاروان هوایی سوریه، تور دمشق هوایی ما طبق تاریخهای مطلوب شما در تمام روزهای سال انجام می شود و حق انتخاب تاریخ پروازهای سوریه و دمشق و درجه نرخی آنها با شماست! منطبق با مجوز رسمی و استانداردهای سازمان حج و زیارت استان تهران تور هوایی سوریه همراه با سفر به لبنان.بهترین تور سوریه هوایی و باکیفیت ترین تور هوایی سوریه را از کربلا24 بخواهید.

تور سوریه | تور سوریه هوایی ۹۸ | قیمت تور هوایی سوریه دمشق حلب با کاروان سوریه سازمان حج

خدمات کامل تورهای هوایی عتبات عالیات سوریه و دمشق

 1. بلیت رفت و برگشت هواپیما دمشق سوریه

  پرواز رفت و برگشت شما به سوریه توسط یکی از شرکتهای هواپیمایی زیر انجام خواهد شد که بسته به تاریخ سفر شما ، یکی از پروازهای زیر برایتان رزرو می گردد.

  (براساس تصمیم ایرلاین جهت برقراری پرواز در این مسیر هوایی)

  هواپیمایی ایران ایر (هما) /ماهان ایر / معراج / قشم ایر/ آتا ایر/ زاگرس / تابان / شام وینگز

 2. اخذ روادید یا ویزای اجازه ورود به کشور سوریه

  ویزای انفرادی سوریه (روادید برچسب در هر پاسپورت جداگانه)

  البته فعلاً برای ایرانیان جهت سفر به دمشق سوریه نیازی به ویزا نمیباشد و بین دو کشور لغو ویزا گردیده است.( تا تاریخ ۱۳۹۰)

 3. اقامت در هتلهای طرف قرارداد سازمان حج و زیارت در شهر زینبیه و دمشق

  اقامت زایرین در بهترین هتلهای دمشق سوریه که استانداردهای آن توسط سازمان حج و زیارت ایران تعیین گردیده و مورد بازرسی منظم عوامل سازمان است انجام خواهد شد.

  اقامت ۷شب و ۸روز در هتلهای سازمان حج و زیارت (طبق پکیج مربوطه)

 4. بیمه کامل حوادث مسافرت به سوریه طرف قرارداد شرکت بیمه و سازمان حج

  درصورتیکه هرگونه حادثه ای برای زایر یا بار همراه ایشان در کشور سوریه رخ دهد تحت پوشش بیمه طرف قرارداد شرکت بیمه و سازمان حج و زیارت بوده و جبران خسارت خواهد شد.و حتی چنانچه نیاز پزشکی برای زایر پیش بیاید در ستاد پزشکی مستقر در سوریه که متعلق به عوامل ایرانی است ، اقدامات لازم بهداشتی و پزشکی و مراقبتهای ویژه انجام خواهد شد.

 5. استفاده از مدیرکاروانهای حرفه ای و خوش اخلاق و باتجربه

  مدیر راهنماهای ما که به عنوان تورلیدر در خدمت زایرین هستند ، چندین مرتبه در دوره های سازمان حج و زیارت شرکت کرده و تحت نظر اساتید آموزش دیده و پس از طی چندین سفر متعدد کسب تجربه نموده اند و بسیار کاربلد و مجرّب بوده و مسلط به زبان عربی و حتی برخی از ایشان به چندین زبان زنده مسلط بوده تا از پس هر مورد با موفقیت برآیند .ضمناً حکم همراهی سفر ایشان در هر بار توسط سازمان حج تایید شده و پس از استعلام کامل حراست سازمان ، می توانند همراه زایرین به سوریه مشرف شوند.

 6. طبخ غذاهای کاملاً بهداشتی در آشپزخانه متمرکز سازمان حج و زیارت

  سه نوبت غذای کامل شامل صبحانه+ناهار+شام+میوه به زایرین در هر روز تحویل می گردد و طبخ غذاهایی که در تورهای سازمان حج توزیع می شوند با رعایت کامل بهداشت در آشپزخانه متمرکز سازمان حج و زیارت مستقر در عراق و تحت نظارت مسئولین انجام شده و پس از آماده سازی آن به هتلهای تحت پوشش سازمان با حفظ تمهیدات لازم ، توزیع می گردند تا همه زایرین از بابت بهداشت و سلامت غذای خود در طول سفر آرامش خاطر داشته و هیچ دغدغه ای مانند مسمومیت و یا بی کیفیتی غذا و غیره نداشته باشد.ضمناً سازمان حج و زیارت از اقلام خوراکی و کالاهای معروف  با برند معتبر که به تأیید هیئت پزشکی و کارشناسان مربوطه رسیده است استفاده می نماید

 7. امنیت بالای تورهای سوریه سازمان حج و زیارت در مقایسه با تورهای آزادبر

  با توجه به موقعیت و شرایط حساس کشور سوریه وجود نیروی امنیتی یکی از راهکارهای کاهش خطرات احتمالی و عملیاتهای تروریستی و محافظت از جان و مال زائرین می باشد که این مهم فقط از طریق کاروانهای زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت میسر می باشد و کاروانهای آزاد برای امنیت زایرین هیچ هزینه ای نمیکنند و برایشان هم اهمیتی نداشته و فقط به کمتر شدن هزینه های سفر و باقیماندن سود بیشتر از هر زایر هستند ولی در کاروانهای زیارتی ما قراردادهای امنیت با شرکت های مسلح مربوطه در سوریه برای حفظ امنیت بیشتر زایرین در کاروانهای سازمان حج با وجود اسکورت امنیتی در ترانسفر زایر وجود دارد.

 8. هیچ هزینه دیگری بغیر از فیش ثبت نام از زایر گرفته نخواهد شد.

  در تورهای آزاد به عناوین مختلف در طی سفر از زایرین مطالبه پول میکنند ولی در تورهای سازمان حج ما، بغیر از فیش اولیه ثبت نام که وجه آنرا هم زایر به صورت بانکی پرداخت می نماید، هیچ هزینه دیگری مطالبه نخواهد شد و فقط عوارض خروج از کشور به عهده زایرین می باشد که در فرودگاه ایران می بایست پرداخت نمایند. و در سوریه وجه دیگری نباید بپردازند.و گشت های زینبیه و دمشق و حلب به صورت رایگان انجام خواهد شد.و ترانسفرهای تعیین شده بدون دریافت وجه از زایرین انجام وظیفه می نمایند.

۱- عکس صفحه اول پاسپورت هر مسافر که می بایست به شماره 09197766729 تلگرام  یا واتساپ شود.تا جهت صدور رسید ثبت نام سفر به سوریه در سیستم سازمان حج و صدور بلیط اطلاعات دقیق مسافر درج سیستم گردد.
۲- عکس ۳*۲ یا ۴*۳ مطابق عکس پاسپورت(گذرنامه) :جهت اخذ ویزا نیاز به عکس زایرین محترم می باشد.البته عکس فقط اسکن شده و سپس به شما بازگردانده خواهد شد.
 

♦ اگر فعلاً گذرنامه خود را تحویل نگرفته اید و نگران رزرو هستید،میتوانید با اطلاعات کارت ملی خود ثبت نام کرده تا جا پر نشود و بعد از تهیه پاسپورت ، یک هفته تا ده روز قبل از پرواز جهت اخذ ویزا آن را تحویل دهید.

مشخصات لازم برای ثبت نام اولیه سفر هوایی به سوریه برای هر زایر:

 1. کدملی
 2. نام
 3. نام خانوادگی
 4. نام پدر
 5. تاریخ تولد (روز/ماه/سال)
 6. یک شماره موبایل (حداکثر برای هر 4نفر یک شماره کافیست).
 • برقراری مجدد تور هوایی سوریه منوط به مجوز سازمان حج و زیارت استان تهران و سازمان هواپیمایی کشوری می باشد.
 • تور و هتل به صورت چارتر و گارانتی بوده و در صورت عدم استفاده و یا جا ماندن مسافر هزینه آن مسترد نخواهد شد.و یا طبق جرایم کنسلی مطابق دستورالعمل سازمان حج و هواپیمایی کشوری اعمال خواهد شد.
 • تخت سوم در اکثر هتل‌ها، از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که به‌صورت موقت در «اتاق ۲ تخته» گذاشته می‌شود.
 • بهاران سیر از بابت ارز مسافرتی زایرین سوریه هوایی هیچ گونه مسئولیتی نداشته و پرداخت ارز منوط به دولت و بانک مرکزی ایران میباشد.
 • برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی ویا لغو برنامه پروازی یا ریلی یا جاده ای قابل جابجایی است.
 • لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام قبل از رزرو از مدیرتورهای شرکت اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
 • مسئولیت خروج از کشور و عدم ممنوعیت آن به عهده هر مسافر است.مشمولین نظام وظیفه نیز برای خروج از کشور خود موظف به پیگیری امورشان هستند.

این شرکت، با هدف ارائه خدماتی مناسب در این تور و سفری با آرامش در خدمت شما خواهد بود.با استفاده از تجارب گذشته و همراهی پرسنل مجرب و کارآزموده و استفاده از کار آمدترین وسایل و امکانات مورد نیاز و همچنین تامین محل مناسب و با چارتر هواپیماهای مدرن و نیز گارانتی انواع هتلهای ۳ و ۴ و ۵ ستاره در شهرهای مورد نظر جهت اسکان مهمانان محترم شما ارائه دهیم. هدف اصلی ما تهیه بهترین تور یا بلیط با مناسب ترین نرخ و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیزمان می باشد.

درباره راه اندازی تور سوریه هوایی :

کشور سوریه بدلیل داشتن تاریخ و تمدنی کهن و موقعیت خاص استراتژیک آن ، یکی از کشورهای مهم خاورمیانه محسوب می گردد.این کشور که در روزگار گذشته با نام “شام” شهرت داشته است، تاریخی با فراز و نشیب را ازگذرانده است.

سفر به عتبات عالیات سوریه به صورت هوایی توسط بهاران سیر و با نظارت مستقیم و مجوز رسمی سازمان حج و زیارت استان تهران انجام می گیرد.

با توجه به برقرار امنیت در کشور سوریه بعد از جنگهایی که از سال 90 درگیر آنها بوده ، مجدداً تور هوایی سوریه راه اندازی گردید که مفتخریم به صورت هوایی این تور را برای زایرین حضرت زینب (س) اجرا نمائیم.

دمشق یکی از مهمترین شهرهای تاریخی و زیارتی مسلمانان است که در کشور سوریه واقع شده و تعداد زیادی از اتباع مسلمان کشورهای مختلف را به سوی خود میخواند و این سیل خروشان عاشقان برای زیارت مرقد مطهر عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و نیز زیارت مرقد حضرت رقیه (ع) که در دمشق واقع گردیده رهسپار می شوند.

كافي است تاريخ عاشورا را بخوانیم و زينب را در برابر آن مصايب تنها ببينيم و عملكرد او را با وجود اين همه مصايب بنگريم تا تأثيرش را در حفظ اسلام بفهميم عقيله بودن (عاقل و کامل بودن) آن بانوي با عظمت براي ما براحتي قابل فهم و درك خواهد شد.

در ابتدا لازم است یادآوری کنیم که به علت ثبات نسبی امنیت در سوریه حتماٌ با تورهای رسمی سازمان حج و زیارت و کارگزاران رسمی مانند بهاران سیر سفر کنید.

درباره تاریخ کشور سوریه :

از جمله موارد تاریخی بسیار پر اهیمت سوریه، حضور پنج پیامبر اولوالعزم و صاحب شریعت ، در مقطعی خاص ، در این سرزمین است.

حضرت نوع، ابراهیم، موسی و عیسی (ع) مدت زمانی را در این سرزمین بوده اند و پیامبر اعظم ما مسلمانان نیز در دوران جوانی همراه با کاروانیان تجارتی عربستان به این بلاد سفر می کرد و در همین سرزمین بود که راهب مسیحی “بُحیرا” با ایشان دیدار کرد و از روی علائم خاص حضرت، ایشان را به عنوان آخرین فرستاده خداوند و آخرین حجت شناخت.

در دوران حکومت روم و سپس بیزانس این کشور با فرهنگ مسیحی آشنا گردید و پس از رواج دین مبین اسلام از تفکر و آرمانهای اسلامی هم تاثیر گرفت.

سوریه کنونی که در گذشته همراه با کشورهای اردن، لبنان، فلسطین، بخشی از سرزمین شام محسوب می‌شد، سابقه‌ای بس دراز در تاریخ دارد که مورخان، این قدمت را به حدود پنج هزار سال پیش ‍ می‌رسانند.

از آنجا سرزمین شام یا سوریه کنونی در طول مدت یاد شده، از فرهنگ و تمدن درخشانی برخوردار بوده، آثار و نشانه‌های توریستی بسیاری از این تمدن بر جای گذاشته‌است.

دمشق سوریه :

دمشق پایتخت سوریه است و این شهر را دروازه تاریخ می‌نامند و معروف است که این شهر از کهن‌ترین شهرهای جهان است و از ۸ تا ۱۰ هزار سال قبل از میلاد پیوسته محل سکونت انسانها بوده‌است و به این دلیل آن را اولین پایتخت دنیا می‌نامند.

دمشق شاهد پیدایش و گسترش کهن‌ترین تمدن‌های بشری‌است که در مشرق زمین به پا خاسته‌اند.

دمشق در تمام دوران‌ها جایگاهی ویژه داشته‌است زیرا در طول هزاران سال پایتخت و مرکز حکومت پادشاهان و امپراطوری‌های بزرگی بوده و در آن فرهنگ، هنر، ادبیات و دست‌آوردهای ملت‌های زیادی، شکل گرفت ومردان و زنان پرآوازه‌ای از تاریخ نگاران، دانشمندان، اندیشمندان، شاعران، ستاره‌شناسان، بزرگان دینی و پیامبران بسیاری از این خطه برخاستند.

جغرافیای سوریه :

سوریه با ۱۸۵٬۱۸۰ کیلومتر مربع وسعت در جنوب غربی قاره آسیا، کنار دریای مدیترانه و در همسایگی کشورهای ترکیه در شمال، عراق در شرق و جنوب شرقی، اردن در جنوب،فلسطین اشغالی در جنوب غربی و لبنان در غرب واقع شده‌است.

کشور سوریه دارای استانهای زیر است که عبارتند از :

حَلَب ،دمشق ،ریف دمشق ،حُمص ،لاذقیه ،حماط ،طرطوس ،رقه ،دیرالزور ،سویدا ،حَسَکه ،درعا ،ادلب ،قنیطره.

آب و هوای دمشق سوریه :

آب و هوای سوریه در کناره‌ها و نواحی جنوب غربی معتدل و مرطوب (مدیترانه‌ای) و در سایر نقاط گرم و خشک است.مرتفع‌ترین نقطه آن قله جبل شیخ با ۲۸۱۴ متر ارتفاع است.

مردم دمشق سوریه و فرهنگ مردم کشور سوریه:

پیروان ادیان گوناگونی در سوریه زندگی می‌کنند. ۷۴٪ مردم سوریه سنی مذهب و ۱۳٪ شیعه، علوی و اسماعیلی هستند.

مسیحیان نیز حدود ۱۰٪ جمعیت سوریه را تشکیل می‌دهند. ۳٪ باقی‌مانده از پیروان سایر ادیان مانند دروزیها و یزیدیان می‌باشد.

مردم کشور سوریه مخصوصاً در شهر زیارتی دمشق با زایرین ایرانی رفتار خوبی دارند.

جاذبه های زیارتی و گردشگری و آثار تاریخی دمشق سوریه :

مهمترین جاذبه های زیارتی سوریه عبارت اند از مرقد مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه و رئوس الشهدا در حلب.

و جاذبه های تاریخی آن:

بقایای شهر تاریخی پالمیرا: این شهر از زمان روم باستان باقی‌مانده و این شهر در بیابان واقع شده‌است و اصلی‌ترین جاذبه توریستی سوریه به‌شمار می‌آید.

شهر معلولا: این شهر تنها تجمع بشری موجود در جهان است که به زبان آرامی تکلم می‌کنند.

آپامئا: شهر قدیمی روم باستان که خانه حدود نیم میلیون نفر بوده‌است و در قرن دوازدهم بر اثر یک زمین لرزه این شهر خراب می‌شود اما هنوز بقایای این شهر با خیابان‌های طویل آن باعث فخر است.

دژ کردان: این قلعه جنگی از زمان روم باستان باقی‌مانده و هنوز تخریب نشده‌است.

بهترین زمان رزرو و سفر با تور سوریه هوایی :

گردش در دمشق سوریه

درباره مراکز خرید دمشق سوریه

در دمشق سوریه بازارهایی مانند بازار باب طوما ، بازار زینبیه ، بازار حمیدیه معمولاً اکثریت مراکز خرید ما ایرانیان را تشکیل می دهند.

سوغاتی دمشق و سوریه

سجاده ها و فرشهای دست بافت سوریه برای مصارف داخلی و نیز صادرات و فروش به جهانگردان تولید می شوند. بافندگان معمولا از نخ های ابریشمی ، کتانی و پنبه ای استفاده می کنند، همچنین پارچه های “دامسکو”، “بروکار” و “اغبانی” از قرون وسطی محصول بافندگان دمشقی است.

شکلات های کاکائویی دمشق هم از قدیم طرفداران خاص خود را داشته است.

عطر و انگشتر و لباس های زیبایی در مراکز خرید دمشق عرضه می شوند و برای سوغاتی اقلام مناسب و پر طرفدار هستند.

ویزا سوریه ، اقامت در سوریه :

ایرانیان قبلاً برای سفر به سوریه نیاز به تهیه ویزا داشتند ولی قبل از آغاز جنگ در سوریه این ویزا حذف گردید و ایرانیان به راحتی می توانستند به سوریه سفر کنند.


BC_Karbala_Flights


خدمات کربلا 24 برای زایرین سوریه و دمشق-زیارتی و گردشگری سوریه

تور سوریه هوائی

تور لحظه آخری سوریه

تور ارزان  دمشق سوریه هوایی  

قیمت تور  دمشق سوریه هوایی  

تور آفری  دمشق سوریه هوایی  

تور آفر  دمشق سوریه هوایی  

آفر تور  دمشق سوریه هوایی  

سفر هوایی سوریه

کاروان سوریه

کاروان سازمان حج سوریه

 دمشق سوریه شرکت شمسا  

سوریه شرکت مرکزی کارگزاران زیارتی

سفر به سوریه

سفر ارزان سوریه

ارزان ترین تور دمشق سوریه

تور ارزان سوریه

کاروان ارزان سوریه

 دمشق سوریه لحظه آخری  

تور لحظه آخری سوریه

سفر ارزان به سوریه

قیمت سوریه

قیمت تور سوریه

قیمت تور هوایی سوریه

تور افری سوریه

تور افر سوریه

خرید تور سوریه

هزینه سفر سوریه

هزینه سفر به سوریه

هزینه سفر کودک به سوریه

هزینه تور کودک به سوریه

قیمت تور دمشق سوریه کودک  

قیمت تور نوزاد به سوریه

قیمت تور دمشق سوریه برای نوزاد  

راهنمای سفر به  دمشق سوریه

راهنمای سفر سوریه

اقامت ارزان در سوریه

اقامت در سوریه

تور گردشگری سوریه

تورهای گردشگری سوریه

تور مسافرتی سوریه

تور لوکس سوریه

تور تفریحی سوریه

تور چارتری سوریه

چارتر سوریه

چارتر دمشق  

چارتر سوریه  

تور چارتر سوریه

نرخ تور سوریه

تور سوریه از مرز هوایی

قیمت تور سوریه از تهران

تور سوریه یک هفته ای

تور سوریه دوسر هوایی

تور سوریه دو سر هوائی

تور سوریه اتباع خارجه

تور سوریه افغانی ها

تور  دمشق سوریه گروهی

تور گروهی سوریه

قیمت تور گروهی  دمشق سوریه

تور اقساطی سوریه

تور قسطی سوریه  

تور شرایطی سوریه  

تور قسطی دمشق  

تور قسطی سوریه دمشق  

کاروان قسطی سوریه  

کاروان اقساطی سوریه  

کاروان سوریه اقساطی

کاروان سوریه دمشق شرایطی

کاروان سوریه با مجوز سازمان حج و زیارت

کاروان زیارتی هوایی سوریه  

پیش ثبت نام تور سوریه  

قرعه کشی تور سوریه  

نتایج قرعه کشی تور سوریه  

سوریه با شرکت شمسا سوریه

ثبت نام سوریه هوایی  

ثبت نام سوریه هوائی  

ثبت نام تورهای سوریه سازمان حج و زیارت

نام نویسی سوریه  

برنامه اعزام سوریه شمسا

تورعتبات دمشق سوریه

کاروان عتبات  

سوریه با دفاتر مجاز

سوریه با سازمان حج تهران

تور سوریه سازمان حج

شب جمعه در زینبیه سوریه

تور سوریه شب جمعه در حرم

کاروان سوریه شب جمعه

فیش سوریه  

سفر به سوریه و کربلا

کاروان سوریه و کربلا هوایی

قیمت زیارت سوریه و دمشق

خرید بلیط تور سوریه  

خرید بلیت تور سوریه  

رزرو تور ارزان سوریه  

تور هوایی سوریه  

تور هوائی سوریه  

تور سوریه هوایی  

قیمت سوریه هوایی  

قیمت سوریه هوائی  

ارزان ترین قیمت سوریه هوایی  

سوریه سازمان حجی

نمایندگی رسمی سازمان حج برای سوریه  

کاروان زیارتی سوریه  

کاروان سوریه  

  امسال در سوریه

قیمت سوریه هوائی  

قیمت تور سوریه و دمشق

قیمت تور سوریه هوایی  

بیمه مسافرتی سوریه

بیمه حوادث سوریه

قیمت بیمه سوریه  

نرخ بیمه سوریه  

ویزا سوریه چند دلار

نمایندگی رسمی اخذ ویزا سوریه  

 

 

خدمات تور زیارتی سوریه

شرکت خدمات زیارتی سوریه

دفاتر رسمی سوریه

کارگزار رسمی تور هوایی سوریه

کارگزار زیارتی کاروان سوریه

اعزام دانشجو به سوریه در 13 رجب

اعزام گروه دانشجویی به سوریه

اعزام بازنشستگان به سوریه

اعزام فرهنگیان به سوریه

تور سوریه دانشجویی

تور سوریه بازنشستگان

تور سوریه معلمان

تور سوریه فرهنگیان

پکیج تور سوریه هوایی

پکیج تور سوریه هوائی

پکیج قیمت تور سوریه

اعتبار لازم برای سفر به سوریه

اعتبار پاسپورت برای سفر به دمشق

رزرو بلیط هواپیما سوریه

رزرو بلیط هواپیما دمشق سوریه

خرید اینترنتی تور سوریه

خرید اینترنتی بلیط سوریه

خرید اینترنتی بلیت سوریه

خرید اینترنتی بلیط دمشق

خرید اینترنتی بلیت دمشق سوریه        

خرید اینترنتی بلیط دمشق سوریه

خرید اینترنتی بلیط قطار سوریه

خرید بلیط هواپیما شام وینگز سوریه

خرید بلیط هواپیما سوریه

پروازهای دمشق

پروازهای سوریه

ساعت و تاریخ پروازهای سوریه

تاریخ پرواز سوریه

قیمت بلیط ارزان دمشق سوریه

نرخ بلیط هواپیما دمشق سوریه

نرخ بلیط اتوبوس دمشق

نرخ بلیط قطار دمشق

اطلاعات فرودگاه سوریه

تور ویژه دمشق

سامانه رزرو بلیط دمشق سوریه

تور سوریه با قطار

تور ریلی سوریه

قیمت تور سوریه با قطار

نرخ تور سوریه با قطار

تور انفرادی سوریه

تور سوریه انفرادی

تور سوریه 3شب و 4روز

تور سوریه هوایی 3شب و 4روز

تور سوریه 7شب و 8روز

تور سوریه هوایی 7شب و 8روز

تور سوریه هوائی 7شب و 8روز

تور سوریه 6شب و 7روز

تور سوریه 5شب و 6روز

تور سوریه 10شبه

 

تور هوایی سوریه از یزد

تور هوایی سوریه از شیراز

تور هوایی سوریه از اصفهان

تور هوایی سوریه از ساری

تور هوایی سوریه از اهواز

تور هوایی سوریه از بندرعباس

تور هوایی سوریه از تبریز

تور هوایی سوریه از ماکو

تور هوایی سوریه از مشهد مقدس

تور هوایی سوریه هوایی از مشهد

تور هوایی سوریه از کاشان

تور هوایی سوریه از کرمانشاه

تور هوایی سوریه از رفسنجان

تور هوایی سوریه از شوش

تور هوایی سوریه از آبادان

تور هوایی سوریه از مازندران

تور هوایی سوریه از گیلان

تور هوایی سوریه از فارس

تور هوایی سوریه از نطنز

تور هوایی سوریه از چابهار

تور هوایی سوریه ازایرانشهر

تور هوایی سوریه از اردبیل

تور هوایی سوریه از ارومیه

تور هوایی سوریه از خوی

تور هوایی سوریه از تهران

تور هوایی سوریه از فرودگاه امام خمینی

تور هوایی سوریه از کیش

تور هوایی سوریه از قشم

تور هوایی سوریه از دزفول

تور هوایی سوریه از بوشهر

تور هوایی سوریه از کرمان

تور هوایی سوریه از طبس

تور هوایی سوریه از گلستان

تور هوایی سوریه از خراسان

تور هوایی سوریه از خراسان رضوی

تور هوایی سوریه از خراسان جنوبی

تور هوایی سوریه از خراسان شمالی

تور هوایی سوریه از سیستان و بلوچستان

تور هوایی سوریه از ایلام

تور هوایی سوریه از رشت

تور هوایی سوریه از هرمزگان

تور هوایی سوریه از استان مرکزی

تور هوایی سوریه از اراک

تور هوایی سوریه از خمین

تور هوایی سوریه از کهگیلویه و بویراحمد

تور هوایی سوریه از لرستان

تور هوایی سوریه از قزوین

تور هوایی سوریه از ماهشهر

تور هوایی سوریه از لبنان

تور هوایی سوریه از بیروت

تور هوایی سوریه از عمان

تور هوایی سوریه از کانادا

تور هوایی سوریه از ترکیه

تور هوایی سوریه از استانبول سبیها

تور هوایی سوریه از مرز هوایی

اخذ ویزا سوریه

قیمت ویزا سوریه

نرخ ویزا سوریه

محدوده خدمات زایرین سوریه هوایی

تور سوریه هوایی ویژه شهروندان و زایرین محترم در اقصی نقاط کشور برگزار می گردد:مانند مناطق زیر

تور سوریه هوایی از  غرب استان تهران،تور سوریه هوایی از تهرانسر،تور سوریه هوایی از آزادگان،تور سوریه هوایی از بزرگراه فتح،تور سوریه هوایی از شادآباد،تور سوریه هوایی از شهریار،تور سوریه هوایی از ملارد ،تور سوریه هوایی از شهر قدس،تور سوریه هوایی از قلعه حسن خان،تور سوریه هوایی از اسلامشهر،تور سوریه هوایی از رباط کریم،تور سوریه هوایی از نسیم شهر،تور سوریه هوایی از بهارستان،تور سوریه هوایی از جاده ساوه.

تور سوریه هوایی از پرند،تور سوریه هوایی از رزکان،تور سوریه هوایی از زرنان،تور سوریه هوایی از دینارباد،تور سوریه هوایی از شهرک صنعتی گلگون،تور سوریه هوایی از باغستان،تور سوریه هوایی از سعید آباد،تور سوریه هوایی از خادم آباد،تور سوریه هوایی از نصیرآباد،تور سوریه هوایی از بادامک ،تور سوریه هوایی از دهمویز،تور سوریه هوایی از صادقیه باغستان،تور سوریه هوایی از باباسلمان،تور سوریه هوایی از ده بها،تور سوریه هوایی از اندیشه،تور سوریه هوایی از فاز 1 یک اندیشه،تور سوریه هوایی از فاز 2 دو اندیشه،تور سوریه هوایی از فاز 3 سه اندیشه،تور سوریه هوایی از فاز 4 چهار اندیشه.

تور سوریه هوایی از شهرک جعفریه،تور سوریه هوایی از صفادشت،تور سوریه هوایی از امیریه،تور سوریه هوایی از بردآباد،تور سوریه هوایی از فردوسیه،تور سوریه هوایی از وحیدیه،تور سوریه هوایی از فردیس،تور سوریه هوایی از منظریه،تور سوریه هوایی از اصیل آباد فرارت،تور سوریه هوایی از کرشته شهریار،تور سوریه هوایی از عباس آباد شهریار،تور سوریه هوایی از محمدآباد شهریار،تور سوریه هوایی از رضی آباد بالا،تور سوریه هوایی از رضی آباد پایین،تور سوریه هوایی از جاده قدیم کرج،تور سوریه هوایی از کرج،تور سوریه هوایی از گلشهر،تور سوریه هوایی از کمال شهر،تور سوریه هوایی از محمد شهر،تور سوریه هوایی از وردآورد،تور سوریه هوایی از گرمدره.

تور سوریه هوایی از یوسف آباد قوام،تور سوریه هوایی از قبچاق ،تور سوریه هوایی از وائین،تور سوریه هوایی از وایین،تور سوریه هوایی از انجم آباد،تور سوریه هوایی از پیغمبر،تور سوریه هوایی از شاهدشهر،تور سوریه هوایی از آدران،تور سوریه هوایی از کهنز،تور سوریه هوایی از اسدآباد،تور سوریه هوایی از بکه،تور سوریه هوایی از کردامیر،تور سوریه هوایی از کردزار،تور سوریه هوایی از صباشهر،تور سوریه هوایی از حصارساتی،تور سوریه هوایی از کیکاور،تور سوریه هوایی از فرودگاه امام خمینی،تور سوریه هوایی از چیتگر،تور سوریه هوایی از شهرک غزالی،تور سوریه هوایی از اکباتان،تور سوریه هوایی از خیابان آزادی،تور سوریه هوایی از شهرک استقلال.