خرید اینترنتی بلیط ارزان قیمت قطار تهران دمشق سوریه

Tehran Damascus Train's Ticket

ارزان ترین بلیط قطار دمشق سوریه

رزرو تمام قطارها و شرکتهای ریلی مسافرتی که از ایران (تهران) به دمشق سوریه حرکت دارند.

لیست مسیرهای ریلی ما برای سفر زایرین زمینی به دمشق سوریه در تمام روزهای سال،نوروز،عرفه،اربعین

قابل توجه زایرین محترم زینبیه و دمشق سوریه و متقاضیان سفر زیارتی و گردشگری سوریه با قطار تهران دمشق تهران :

این شرکت به واسطه داشتن مجوز از راه آهن و شرکت قطارهای مسافری رجا و سفیر ریل و فدک و جوپار ، نمایندگی فروش بلیط قطارهای تهران دمشق تهران را دارد و شما می توانید با خرید بلیط قطار تهران دمشق تهران یکی از خاطرات شیرین زائران و گردشگران عازم سوریه را برای خود بسازید و در این سفر زیبا کلی دوست بیابید ، سفر به این کشور با استفاده از قطار که ایران را به مقصد ترکیه و سپس سوریه ترک می کند. سفری پر خاطره است که با کمترین هزینه در قیاس با هواپیما تهران دمشق تهران انجام می شود.

برای سفر به سوریه سابقاً با توجه به اینکه ویزا دو کشور به صورت توافقی برای ایرانیان لغو گردیده بود به راحتی می توانستید با خرید بلیط قطار تهران دمشق تهران و پرداخت عوارض خروج از کشور راهی سوریه و حلب و دمشق شوید ولی بعد از جنگ سوریه فعلاً نیاز به اخذ ویزا سوریه خواهد بود.و بعد از آن می توانید بلیط قطار تهران دمشق تهران را از سایت بوک ترن ارزان ترین بلیط قطار دمشق را حتی برای نوروز یا اربعین بصورت آنلاین تهیه بفرمائید: و یا با شماره 09353045060 تماس حاصل بفرمائید تا همکاران ما بلیط را صادر و برایتان واتساپ یا تلگرام یا ایمیل کنند.

 • صدور بلیط قطار تهران دمشق،قطار های دمشق تهران
 • صدور بلیط قطار تهران حلب،قطار های حلب تهران
 • صدور بلیط قطار تهران سوریه،قطار های سوریه تهران
 • صدور بلیط قطار تبریز دمشق،قطار های دمشق تبریز
 • صدور بلیط قطار تبریز سوریه،قطار های سوریه تبریز
 • صدور بلیط قطار تهران وان ،قطار های وان تهران
 • صدور بلیط قطار تبریز وان ،قطار های وان تبریز
 • صدور بلیط قطار تبریز حلب،قطار های حلب تبریز
 • صدور بلیط قطار تهران اسکی شهیر ترکیه ،قطار های اسکی شهیر ترکیه به تهران

 و سایر نقاط ایران که دارای ایستگاه و خط ریلی به سوریه یا دمشق یا حلب هستند.

 1. ۱
  نمایش قطارهای رفت و برگشت دمشق سوریه در همه ایام پیک و شلوغ

  در موتور جستجوی قوی وبسایت بوک ترن بلیط قطارهای دمشق سوریه تمام ایام شلوغ و پیک ویژه نوروز،عرفه،اربعین،شهادت حضرت زینب کبری (س) برای خرید آنلاین بلیط قطار دمشق در ۲۴ساعت شبانه روز عرضه می شود.و احتمال بازشدن قطارهای دیگر نیز وجود دارد.

  همچنین می توانید با شماره ۰۹۳۵۳۰۴۵۰۶۰ تماس حاصل بفرمائید تا همکاران ما بلیط را صادر و برایتان واتساپ یا تلگرام یا ایمیل کنند.

 2. ۲
  ارزان تر بودن بلیط قطارهای دمشق ما نسبت به سایر آژانسهای هواپیمایی و مسافرتی

  با توجه به تقاضای زیاد خرید بلیط قطار دمشق سوریه در ایام نزدیک اربعین ،این تقاضا مشتاقان زیارت حضرت زینب کبری س و حضرت رقیه س رو به افزایش رفته و متاسفانه برخی آژانسهای مسافرتی با سوء استفاده از این موضوع به گرانفروشی بلیط قطار تهران دمشق روی می آورند ولی در سایت بوک ترن شما می توانید ارزان ترین نرخ بازار را بصورت مستقیم رصد کنید و به محض کاهش نرخ و کمترین مبلغ ممکنه، بلیط های قطار دمشق ویژه نوروز یا اربعین خود را آنلاین رزرو نموده و بلیط خود را دانلود نمائید.البته در این سایت می بایست کمترین نرخ بلیط قطار تهران دمشق را انتخاب بفرمائید و هر مبلغی که نمایش داده شد ملاک انتخاب شما نباشد بلکه بدنبال کمترین مبلغ بلیط باشید.

 3. ۳
  تقریبا نامحدود بودن تعداد ظرفیت ثبت نامی زایرین

  در تورهای سازمانی تعداد ظرفیت اعزامی هر کاروان ۳۸ زایر و ۲ عوامل است و نمی تواند بیشتر از این باشد،ولی در تورهای کربلا۲۴ حداکثر تا ۳۰۰نفر امکان برگزاری تور سوریه زمینی بوده و از لحاظ وجود ظرفیت اعزام ، محدودیت وجود ندارد.

 4. ۴
  صدور بلیط ارزان قطار تهران دمشق تهران از برخی شهرهای ایران به دمشق یا حلب سوریه

  بسیار شاهد بوده ایم برخی افرادی که فقط بلیط هواپیما یا اتوبوس دربستی تا سوریه می خواستند و از واسطه ها تهیه کرده اند،هزینه خیلی بیشتری پرداخت کردند که برای بدست آوردن ارزانترین نرخ بازار بلیط پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت بوک ترن است تا بتوانید بهترین نرخ بلیط قطار دمشق یا حلب را بر اساس تاریخ مطلوبتان بیابید و آنلاین خریداری کرده و بلیط خود را دریافت نمائید.

 5. ۵
  اخذ ویزا یا روادید سوریه با کمترین قیمت و سریعتراز بقیه

  برای سفر به سوریه سابقاً با توجه به اینکه ویزا دو کشور به صورت توافقی برای ایرانیان لغو گردیده بود به راحتی می توانستید با خرید بلیط قطار تهران دمشق تهران و پرداخت عوارض خروج از کشور راهی سوریه و حلب و دمشق شوید ولی بعد از جنگ سوریه فعلاً نیاز به اخذ ویزا سوریه خواهد بود.ولی برای آن دسته از افرادی که می خواهند انفرادی یا با گروه اختصاصی خودشان عازم شوند و فقط نیاز به ویزا دارند،این مرکز با کمترین قیمت در بازار و با سریعترین حالت ممکن برای شما ویزا سوریه زا تهیه می نماید.همانطور که در اخبار هم شاهد بوده ایم،باید از مراکز معتبری چون کربلا۲۴ ویزا تهیه گردد تا خدای ناکرده ویزاهای تقلبی به شما نفروشند که بعدا در مرز هوایی یا زمینی سوریه برایتان دردسر نشود.

  البته امیدواریم مجدداً ویزای سوریه بین دو کشور لغو روادید شود و به راحتی بتوان به سوریه حرکت کرد.


سوت قطار تهران به دمشق دوباره به صدا درمی‌آید

مدیرعامل راه آهن سوریه : قطار تهران-دمشق در مسیر راه اندازی است و سفرهای ریلی بین دو کشور ایران و سوریه از طریق محور «تنف» از سر گرفته می شود.

آغاز جنگ در سوریه و عراق و شدت گرفتن شعله آن از یک سو تمامی زیر ساخت های حمل و نقل کشورهای درگیر جنگ را مورد هدف خود قرار داد و از سوی دیگر بر روابط ترانزیتی کشورهای مذکور با دیگر کشورهای منطقه از جمله ایران تاثیر منفی داشته است؛ موضوعی که در جریان نقدها و بررسی های انجام شده در خصوص جنگ داخلی سوریه و عراق کمتر به آن پرداخته شده است.

به عنوان مثال روابط تجاری میان ایران و سوریه و همچنین سفر زائران دو کشور به مقاصد یکدیگر از جمله نمونه های مناسبات تجاری میان ایران و سوریه بود که حتی روابط سیاسی دو کشور را نیز تا حدی تحت الشعاع خود قرار می داد.

یکی از خاطرات شیرین زائران و گردشگران عازم سوریه، سفر به این کشور با استفاده از قطار بود که ایران را به مقصد ترکیه و سپس سوریه ترک می کرد. سفری پر خاطره که با کمترین هزینه در قیاس با هواپیما انجام می شد.

اما شکل گیری جنگ در سوریه و حضور داعش در این کشور منجر به از بین رفتن زیر ساخت های ریلی سوریه شد. به ویژه تخریب خط ریلی مرزی عبوری از داخل خاک ترکیه که بسیاری از مواقع در اختیار داعش و دیگر گروه های تروریستی بود، منجر به قطع ارتباط ریلی کامل میان ایران و سوریه شد.

اما طی ماه های اخیر و با پیشرفت نیروهای دولتی سوریه در شکست گروه های تروریستی در داخل خاک این کشور، مسئولان وزارت راه سوریه به همراه شرکت های تابعه آن از جمله راه آهن این کشور به فکر بازسازی زیر ساخت های ارتباطی تخریب شده طی سال های گذشته و برقراری ارتباط مجدد با کشورهای همسایه از جمله ایران افتاده اند.

در همین راستا، خبرگزاری مهر گفتگویی با «محمد علی حسنین» مدیر عامل راه آهن سوریه انجام داده که در ادامه به نظر مخاطبان می رسد.

با پیشروی نیروهای دولت سوریه در جبهه ­های جنگ علیه گروه ­های تروریستی حاضر در این کشور، آیا سوریه برنامه توسعه و بازسازی خطوط ریلی خود را تدوین کرده است؟ اگر پاسخ شما به این سؤال مثبت است، زمان اجرای این برنامه­ ها را اعلام کنید.

با تلاش نیروهای سوری و همکاری برادران ایرانی و مقامات هر دو کشور، قسمت اعظم زمین های سوری از دستان تروریست­ ها آزاد شده و در حال حاضر وزارت حمل و نقل سوریه و موسسات ریلی، بازسازی راه­ آهن را از سر گرفته­ اند.

فعالیت در بعضی از محورها مانند محور لاذقیه-طرطوس به سمت حمص بی ­وقفه در جریان است. از سویی نوسازی خط به سوی دمشق و همچنین محور دمشق- زبدانی (سیاحتی) تقریبا تکمیل شده است و همچنین خط فسفات از حمص - طرطوس نیز از خطوط دیگری است که نوسازی آن را آغاز خواهیم کرد. 

به نظر می رسد قرار است اتصال ریلی ایران و عراق به مدیترانه از طریق مسیر ابوکمال- لاذقیه امکان پذیر شود. آیا چشم انداز روشنی در برابر این پروژه وجود دارد؟ وضعیت امنیت این مسیر از دید شما چگونه است؟

بله این اتصال امکان پذیر است و بین ما و برادران عراقی از طریق تنف به بندر طرطوس و لاذقیه هماهنگی ­هایی انجام شده است. این خط، محوری امن و شریانی حیاتی بین ایران، عراق و ساحل سوریه خواهد بود.

سوریه به لحاظ موقعیت ژئواکونومیک خود می تواند به عنوان هاب صادرات خاورمیانه به اروپا از طریق مدیترانه در نظر گرفته ­شود، دست یافتن به چنین افقی چه مقدار زمان نیاز دارد؟

ما برای اتصال به ایران در سریع ­ترین زمان ممکن تلاش خود را معطوف می­ کنیم اما این مساله به پایان یافتن جنگ در سوریه و خروج نیروهای آمریکایی از شرق سوریه بستگی دارد.

قطار تهران- دمشق یکی از قطارهای خاطره انگیز برای توریست ­ها و زوار ایرانی و سوری در دوران پیش از جنگ سوریه بود. به نظر شما امکان از سر گیری راه اندازی این قطار چه زمان محتمل خواهد بود؟ آیا پروژه مهم ریلی برای تسهیل رفت و آمد زائران حرم حضرت زینب (س) در دست دارید؟

ما مشغول نوسازی این محور به صورت کامل هستیم و به کمک و یاری ایران امیدواریم. سفرهای بین دو کشور در این محور در اسرع وقت از طریق محور جدید تنف از سر گرفته خواهد شد و امیدواریم سفرهای سیاحتی و حمل و نقل بار همچون گذشته و بهتر از آن شود. همانگونه که در جنگ باهم پیروز شدیم بر مشکلات اقتصادی نیز چیره خواهیم شد.

انواع زایرین متقاضی سفر هوایی به دمشق سوریه

با تورهای دمشق سوریه هوایی ما با بهترین هواپیماهای مدرن ایران ایر و ماهان و با آسودگی خاطر و تحت نظارت و با مجوز قانونی سازمان حج و زیارت ،به دیار عشق سفر کنید!

نامه ثبت نام دمشق سوریه ویژه نظامیان برای حراست و حفاظت اطلاعات ادارات نظامی و مشمولین نظام وظیفه.
تور هوایی دمشق سوریه برای مسافرین عادی
تور هوایی دمشق سوریه ویژه هیئت های مذهبی
تور هوایی دمشق سوریه ویژه کارگران کارخانجات
تور هوایی دمشق سوریه ویژه پرسنل شرکتهای خصوصی یا دولتی
تور هوایی دمشق سوریه ویژه پزشکان و پرستاران بیمارستانها
تور هوایی دمشق سوریه ویژه فرهنگیان.
تور هوایی دمشق سوریه ویژه بازنشستگان
تور هوایی دمشق سوریه ویژه کارمندان دولت
تور هوایی دمشق سوریه ویژه اساتید دانشگاه و دانشجویان دانشگاههای سراسری و آزاد و غیر انتفاعی
تور هوایی دمشق سوریه ویژه دانش آموزان مدارس و دبیرستانها

رزرو سریع تلگرامی کربلا

زایر گرامی کربلا،سلام؛
امروزه با وجود بسترهای اینترنتی فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده شده و تمام کارهای ثبت نام شما آنلاین انجام میشه و حتی نیازی به حضور در دفتر نبوده و بعد از ثبت نام مدارک تان شامل: اصل پاسپورت و عکسهایتان را میتوانید با پست تحویل ما دهید تا فرآیند اخذ ویزا از سفارت عراق انجام شود.
فاصله شما با دفتر ما فقط یک تماس و تلگرام است نه بیشتر!
ضمناً مبلغ هزینه تور کربلا را شما به حساب سازمان حج و زیارت واریز میکنید نه حساب ما و از این بابت اطمینان خاطر بیشتری برای رزرو تلفنی برای شما خواهد بود.ما فقط ثبت نام میکنیم و تاییدیه رزرو و فیش واریزی به حساب سازمان حج را برایتان تلگرام میکنیم.

درصورت نیاز به استعلام از سازمان حج و زیارت کد کارگزاری ما:۵۷۹۹۳
بنام دفتر زیارتی بهاران سیرباغستان
و تلفن سازمان حج:02164511

 • برای رزرو لطفا عکس صفحه اول پاسپورت مسافرین را برای ما تلگرام کنید و سپس تماس بگیرید.باتشکر

 

جستجو بلیط ارزان نجف بغداد

برچسب ها :

اطلاعات حرکت قطارهای دمشق

بلیط قطار دمشق

قیمت بلیط قطار سوریه

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران دمشق

بلیط چارتر قطار دمشق

بلیط قطار دمشق تهران

بلیط دمشق تهران قطار

رزرو قطار دمشق

راه اندازی قطار تهران به دمشق

قطار دمشق کربلا

خرید اینترنتی بلیط قطار دمشق

درباره سفر زمینی به سوریه با قطار

رزرو اینترنتی بلیط قطار دمشق

رزرو بلیط قطار دمشق

سایت فرودگاه دمشق

سفر به سوریه هوایی

قیمت بلیط قطار دمشق